Super Pharm
needpix.com
Autor Komunikaty prasowe - 19 Grudnia 2019

Popularna sieciówka otworzyła pierwszy outlet. Zrobisz zakupy nawet o 70% taniej

Super-Pharm, czyli sieć drogeryjno-apteczna, otworzyła w Warszawie swój obiekt w koncepcie drogerii wyprzedażowej - Super-Pharm Outlet. Jest to pierwsza i póki co jedyna taka placówka w naszym kraju.

Super-Pharm Outlet

Super-Pharm Outlet to nowość, której jeszcze w Polsce nie było. Sieć połączyła w jednym miejscu aptekę, perfumerie, drogerię i salon wyprzedażowy. Outlet ma w ofercie setki produktów, których ceny zostały znacznie obniżone, można znaleźć promocje sięgające nawet 70%. Warto zaznaczyć, że dotyczy to produktów marek najbardziej topowych na rynku.

Zapukali do drzwi i zrobili kontrolę. Zapłacił 55 mln zł podatkuZapukali do drzwi i zrobili kontrolę. Zapłacił 55 mln zł podatkuCzytaj dalej

Zestawy prezentowe w Super-Pharm Outlet

Oferta nowego formatu Super-Pharm to nie lada gratka dla klientów, zwłaszcza przed Świętami Bożego Narodzenia, gdyż można znaleźć tam duży wybór gotowych zestawów prezentowych z kosmetykami. Dostępne są również takie produkty jak perfumy, kosmetyki, chemia gospodarcza, produkty higieniczne, torebki, akcesoria, suplementy diety czy żywność dla dzieci.

80 placówek Super-Pharm na polskim rynku

Obecnie w Polsce funkcjonuje 80 obiektów sieci Super-Pharm. Pierwsza placówka została otworzona w naszym kraju w 2001 r.

- Koncepcja marki Super-Pharm opiera się na unikalnym połączeniu trzech działów: apteki, drogerii i perfumerii. W jednej z lokalizacji (CH Arkadia w Warszawie) oferowane są nawet usługi optyczne wraz z badaniami optometry - informuje portal Wiadomości Handlowe.

500 plus nie zdało egzaminu. Polacy nie będą już dostawać pieniędzy do rąk500 plus nie zdało egzaminu. Polacy nie będą już dostawać pieniędzy do rąkCzytaj dalej

Przepisy “apteka dla aptekarza” wyhamowały rozwój Super-Pharm

Rozwój sieci Super-Pharm znacznie przystopował od czasu wejścia w życie przepisów potocznie zwanych “apteka dla aptekarza”. Te ograniczają możliwość prowadzenia aptek do grona osób, które ukończyły farmację na studiach.

- Gdyby nie przepisy zakazujące otwierania w Polsce aptek przez spółki niezłożone z farmaceutów, rozwijalibyśmy się jak szaleni” – zdradziła niedawno Iwona Milewska, koordynator ds. marketingu Super-Pharm Poland w rozmowie z portalem “Wiadomości Handlowe”.

Jednocześnie przyznała, że Super-Pharm nie jest zainteresowany otwieraniem swoich obiektów bez aptek. Wyjątkowość Super-Pharm zauważa także Beata Dąbrowksa, marketing communication manager firmy, która "unikalny koncept na polskim rynku", jakim Super-Pharm jest w jej opinii to najsilniejszy z atutów sieci.

Ogromne zmiany dla emerytów w 2020 r. Pilnuj terminów, jeden z nich pozwoli ci na podwyższenie emeryturyOgromne zmiany dla emerytów w 2020 r. Pilnuj terminów, jeden z nich pozwoli ci na podwyższenie emeryturyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  3. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  4. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  5. To jest kosmos, powariowali! Szynka i śledzie w Biedronce po złotówce, gęś za 2 złote, niebywałe

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News