Sukienka za 37 tys. zł nie istnieje
pixabay
Autor Komunikaty prasowe - 20 Listopada 2019

Kupił żonie sukienkę za 37 tys. zł. Prawda o zakupie przerosła jego najśmielsze oczekiwania

Sukienka stworzona w programie komputerowym przez dom mody The Fabriciant została sprzedana za niebagatelną kwotę 37,7 tys. zł (7,5 tys. GBP). Zakupił ją w prezencie dla swojej małżonki prezes firmy Quantstamp Richard Ma, jak poinformowało BBC.

Sukienka stworzona w programie komputerowym kosztowała fortunę

Sukienka stworzona w programie komputerowym przez dom mody The Fabriciant została zakupiona przez miliardera, prezesa firmy Quantstamp Richarda Ma za niemałą kwotę 37,7 tys. zł (7,5 tys. GBP). Miał być to prezent dla jego żony. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że sukienka istnieje jedynie w świecie wirtualnym i w świecie rzeczywistym nigdy nie zostanie wykonana. “Z pewnością w tej historii można znaleźć mnóstwo podobieństw do jednej z baśni Hansa Christiana Andersena „Nowe szaty Cesarza”, bowiem sukienka zakupiona przez miliardera także nie istnieje” - trafnie zauważa portal Mambiznes.pl.

Sukienkę można założyć w social mediach

Mimo tego małżonka właściciela firmy Quantstamp może założyć swoją cyfrową sukienkę w mediach społecznościowych. Według Richarda Ma kreacja nie jest jedynie dość osobliwym prezentem, ale również długoterminową inwestycją: “W ciągu 10 lat każdy będzie nosić cyfrową modę. To wyjątkowa pamiątka, znak czasów” - miliarder powiedział dla BBC, cytowany przez portal Mambiznes.pl.

Nowe przepisy L4 zaciągną cię do pracy. Nawet gdy jesteś przewlekle choryNowe przepisy L4 zaciągną cię do pracy. Nawet gdy jesteś przewlekle choryCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pieniądze znikają z kont. Ogromna awaria w dużym banku w Polsce
  2. Dostała przelew od byłego, gdy zobaczyła jego tytuł, popłakała się
  3. Emeryci mają dostać po 10 tys. złotych. Warunek jest jeden
  4. Było 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 minus. Straci na tym tysiące Polaków
  5. Najgorsze informacje dla wszystkich Polaków. Nikogo nie ominą wielkie opłaty, ceny przygnębiają
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News