Słodziaki bardzo drogie
biedronka.pl
Autor Komunikaty prasowe - 27 Listopada 2019

Na Słodziakach zarobili krocie. Handel popularnymi maskotkami z drugiej ręki

Słodziaki, które można odebrać w sieci Biedronka za uzbierane naklejki, zawróciły w głowie Polakom. Do tego stopnia, że rodacy są gotowi je kupować nawet z drugiej ręki. Portal Mambiznes.pl sprawdził, ile można zarobić na Słodziakach.

Słodziaki obsesją Polaków

Słodziaki, a wcześniej Świeżaki, stały się obsesją Polaków odkąd pojawiły się w sieci Biedronka. Podczas trwania poprzedniej promocji na Świeżaki, Polacy zostawili w dyskoncie 4,7 mld zł, w celu uzyskania darmowej maskotki. Idąc za ciosem, sieć w tym roku roku zaproponowała nowe pluszaki o nazwie Gang Słodziaków.

“Jednak aby je uzyskać, klienci musieli zebrać 60 naklejek, które z kolei otrzymywane były po wydaniu za zakupy w Biedronce co najmniej 40 zł. Dodatkowe sztuki należały się klientom, którzy kupili warzywa i/lub owoce, tym którzy posiadają kartę lojalnościową „Moja Biedronka”, a także dokonali zakupu produktów z oferty specjalnej za minimum 10 zł” - podaje portal Mambiznes.pl.

Słodziaki dobrym biznesem

Naklejki na Słodziaki można było zbierać jedynie do 17 listopada, ale istnieje możliwość odbioru Słodziaków do 1 grudnia tego roku albo do wyczerpania zapasów. Jednak w internecie pojawiło się dużo ofert sprzedaży naklejek, a także samych pluszaków. Ceny Słodziaków zależą od ich popularności, a także wielkości. W tej edycji promocji największą sławę zdobyły dwie maskotki: pszczółka Pola i nietoperz Nikodem. W przypadku Słodziaka małego rozmiaru ceny wahają się od 30 do 55 zł, a większego od 40 do 70 zł. Cena maskotki w Biedronce (bez naklejek) wynosi 49,99 zł.

Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiłaJak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiłaCzytaj dalej

Leśne Lidlaki odpowiednikiem Słodziaków

Lidl wzorując się na sukcesie konkurencji, wypuścił własną linie maskotek zwaną Leśnymi Lidlakami, które są odpowiednikiem Słodziaków. Jednak jedyną drogą ich nabycia jest zakup, a nie jak w Biedronce - wymiana za naklejki. Być może dlatego nie dorównały one Słodziakom w kwestii popularności i nie stały się hitem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  2. Nie żyje słynny aktor. Zmarł przed kamerami, miał 35 lat
  3. Było 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 minus. Straci na tym tysiące Polaków
  4. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  5. Seniorzy będą wściekli, 13. emerytura nie zostanie wypłacona tak, jak wszyscy myśleli. Wiadomo, dlaczego

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News