Serwisowanie w czasach pandemii
Pixabay/danvolks99
Autor Maria Glinka - 18 Kwietnia 2020

Auto do serwisu najlepiej teraz. Oferty na rynku, jakich nie było

Serwisowanie w czasie pandemii? Koronawirus uziemił wielu kierowców, ale serwisy zachęcają do skorzystania z ciekawych ofert. I to korzystnych nie tylko cenowo.

Serwisowanie wkroczyło na nowy poziom

Serwisowanie może być dobrym pomysłem zwłaszcza w czasie pandemii, kiedy ruch na drogach spadł między 30 a 50 proc. Wiele warsztatów zachęca do korzystania z nowych usług. Na jedną z nich zdecydował się Ford i Toyota, których serwisanci odbierają samochód od właściciela, a po przeglądzie bądź naprawie go odwożą. I to na dodatek odkażony.

Lidl montuje specjalne urządzenia we wszystkich sklepach. Dobra wiadomość dla klientów w obecnym czasieLidl montuje specjalne urządzenia we wszystkich sklepach. Dobra wiadomość dla klientów w obecnym czasieCzytaj dalej

Największy polski dealer - Grupa PGD uruchomiła pakiet usług pod nazwą „Moto Tarcza”, której priorytetem jest promowanie bezpiecznego zachowania i odpowiedzialności. Wszyscy klienci, którzy chcą skorzystać z usług są proszeni o uprzedni kontakt telefoniczny bądź mailowy. Dzięki wcześniej przygotowanemu opisowi usterki serwisanci mogą zaopatrzyć się w potrzebne części, co wpływa na skrócenie wizyty w warsztacie. Po wykonanej usłudze pracownicy odwożą auta pod dom – podaje biznes.wprost.pl.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. TVN po raz pierwszy tak mocno odpowiada na atak Wiadomości TVP. Dziś w Faktach wyemitowano zaskakujący materiał

Skorzystaj teraz, zapłacisz później

Nie jest to jedyna propozycja, do skorzystania z której zachęca PGD. Poza zmianą organizacji naprawy grupa oferuje odłożenie w czasie zapłaty za wykonaną pracę serwisową. Jest to możliwe dzięki rozłożeniu na raty kwoty, którą klient musi zapłacić za usługę, części i akcesoria. Wszystko odbywa się szybko i zdalnie.

Warto dokładnie przyjrzeć się nowym ofertom wprowadzonym przez poszczególne serwisy tym bardziej, że wielu kierowców decyduje się w ostatnim czasie na sezonową wymianę opon.

W czasie pandemii powszechne są także konsultacje telefoniczne. Co więcej, serwisy zapowiadają, że usługa zamówienia części przed wizytą lub odbioru pojazdu i odstawienia go pod dom po zakończeniu pracy, mają zostać podtrzymane także po pandemii.

Wsparcie od rządu ma zostać rozszerzone. Kolejne rozwiązania mają objąć kredyty PolakówWsparcie od rządu ma zostać rozszerzone. Kolejne rozwiązania mają objąć kredyty PolakówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Antonow An-225 opuszcza Polskę. Ostatnie chwile giganta w Warszawie, transmisja odlotu na żywo
  2. Rząd stopniowo będzie odmrażał gospodarkę. Wiemy, jakie restrykcje będą znoszone
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Drugi raz ogłaszają stan wyjątkowy. Koronawirus powrócił, druga fala, przykra wiadomość z zagranicy
5 najdroższych ras psów w Polsce. Ich ceny powalają, za te pieniądze można kupić samochód5 najdroższych ras psów w Polsce. Ich ceny powalają, za te pieniądze można kupić samochódCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News