sen
Pixabay/Wokandapix
Autor Paulina Musianek - 28 Września 2019

5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę

Sen sposobem na zarobienie 5 tysięcy złotych. Warszawska firma oferuje właśnie takie wynagrodzenie za przespanie sześciu godzin. Pierwszy krok to wypełnienie formularza i zgłoszenie się do akcji "Praca ze snu".

Sen potrzebny jest nam, aby prawidłowo funkcjonować, jasno myśleć i zregenerować organizm. Niestety w natłoku obowiązków często to właśnie z niego rezygnujemy i skracamy czas potrzebny do wyspania się. Z pomocą i oryginalna ofertą przychodzi producent materacy Dormeo. Nie musisz już mniej spać, aby więcej zarobić. Możesz spać i jednocześnie zarabiać.

Sen za 5 tysięcy złotych

5000 zł w jeden dzień - tyle oferuje firma dla szczęśliwca, który zostanie jej Testerem Snu. Dormeo przeprowadza akcję “Praca ze snu”, w ramach, której można zyskać pieniądze za… przespanie 6 godzin. Haczyk jest jeden - będą to raczej mało sprzyjające do odpoczynku warunki, dlatego zgłaszać powinny się osoby, które naprawdę są prawdziwymi śpiochami.

Zgłoszenia kandydatów firma przyjmujeza pomocą formularza dostępnego pod adresem www.pracazesnu.pl od 23 września do 6 października 2019 r. Wystarczy podać swoje dane i odpowiedzieć na kilka krótkich pytań dotyczących snu, nawyków sennych, ciekawych snów czy osobistego rekordu spania.

Spośród zgłoszeń kandydatów zostaną wybrane osoby, które przejdą do drugiego etapu, czyli do rozmowy kwalifikacyjnej. Z tej grupy zostanie wyłoniona osoba, która otrzyma pracę marzeń i już 12 października 2019 r. zostanie Testerem Snu, czyli… będzie smacznie spała przez 6 godzin.

Dormeo to marka istniejąca już 17 lat oferująca m.in. materace stelażowe, materace nawierzchniowe, kołdry, poduszki, pościele, łóżka i inne akcesoria.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News