sen
Pixabay/Wokandapix
Autor Paulina Musianek - 28 Września 2019

5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę

Sen sposobem na zarobienie 5 tysięcy złotych. Warszawska firma oferuje właśnie takie wynagrodzenie za przespanie sześciu godzin. Pierwszy krok to wypełnienie formularza i zgłoszenie się do akcji "Praca ze snu".

Sen potrzebny jest nam, aby prawidłowo funkcjonować, jasno myśleć i zregenerować organizm. Niestety w natłoku obowiązków często to właśnie z niego rezygnujemy i skracamy czas potrzebny do wyspania się. Z pomocą i oryginalna ofertą przychodzi producent materacy Dormeo. Nie musisz już mniej spać, aby więcej zarobić. Możesz spać i jednocześnie zarabiać.

Sen za 5 tysięcy złotych

5000 zł w jeden dzień - tyle oferuje firma dla szczęśliwca, który zostanie jej Testerem Snu. Dormeo przeprowadza akcję “Praca ze snu”, w ramach, której można zyskać pieniądze za… przespanie 6 godzin. Haczyk jest jeden - będą to raczej mało sprzyjające do odpoczynku warunki, dlatego zgłaszać powinny się osoby, które naprawdę są prawdziwymi śpiochami.

Masz mieszkanie w bloku? 12 milionów Polaków dostanie pieniądze od rząduMasz mieszkanie w bloku? 12 milionów Polaków dostanie pieniądze od rząduCzytaj dalej

Zgłoszenia kandydatów firma przyjmujeza pomocą formularza dostępnego pod adresem www.pracazesnu.pl od 23 września do 6 października 2019 r. Wystarczy podać swoje dane i odpowiedzieć na kilka krótkich pytań dotyczących snu, nawyków sennych, ciekawych snów czy osobistego rekordu spania.

Spośród zgłoszeń kandydatów zostaną wybrane osoby, które przejdą do drugiego etapu, czyli do rozmowy kwalifikacyjnej. Z tej grupy zostanie wyłoniona osoba, która otrzyma pracę marzeń i już 12 października 2019 r. zostanie Testerem Snu, czyli… będzie smacznie spała przez 6 godzin.

Dormeo to marka istniejąca już 17 lat oferująca m.in. materace stelażowe, materace nawierzchniowe, kołdry, poduszki, pościele, łóżka i inne akcesoria.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mija termin składania zaświadczeń. Spiesz się, bo stracisz rentę
  2. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  3. Żona polskiego milionera korzysta z 500+? Szczere wyznanie gwiazdy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News