Santander daje nawet 430 złotych
pixabay.com
Autor Przemysław Terlecki - 27 Listopada 2019

Banki rozdają pieniądze. Możesz dostać w prezencie nawet 430 zł

Santander, Pekao, Alior i inne banki kuszą pieniędzmi. Za określone operacje i spełnienie warunków, które stawiają, można zgarnąć pieniądze. Mowa nawet o 430 złotych za kilka prostych operacji.

Santander, Alior, Credit Agricole, Pekao - to tylko kilka banków, które kuszą premiami za otwarcie w nich konta. Jak zwraca uwagę Fakt.pl, warunki, jakie trzeba spełnić, by otrzymać wspomniane pianiędze, nie są wygórowane i w zasadzie każdy dorosły i pracujący człowiek może się załapać na dodatkowe pieniądze od banku.

Alior Bank oferuje 200 złotych za otwarcie Konta Jakże Osobistego. Warunkami, jakie trzeba spełnić są pojawiające się przez 3 kolejne miesiące wpływy na konto w wysokości 1 tys. złotych, oraz 3 transakcje bezgotówkowe w ciągu miesiąca. Trzeba również pamiętać o choć jednym logowaniu na miesiąc do aplikacji mobilnej banku.

Credit Agricole oferuje z kolei 300 złotych za przeniesienie konta do banku wypełnienie specjalnej dyspozycji, by na to konto przychodziła wypłata. Kolejne 50 złotych otrzymać możemy, jeśli czynności te wykonamy z polecenia od kogoś, kto już klientem banku jest. mBank z kolei proponuje 140 złotych za założenie eKonta osobistego. Warunkami są zapewnienie przynajmniej dwóch wpływów na konto w wysokości 1 tys. złotych oraz 10 płatności za pomocą BLIK-a.

Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiłaJak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiłaCzytaj dalej

Santander, Pekao, Alior rozdają pieniądze

140 złotych klientom oferuje także bank ING, który ofertę kieruje do osób w wieku 18 - 26 lat. Warunki to otwarcie konta Mobi i 10 płatności kartą lub za pomocą BLIK-a, w tym trzy płatności BLIK w internecie i dwa na telefon o kwocie minimum 5 zł. Bank Pekao natomiast oferuje 200 złotych, pod warunkiem, że zapewnimy przez 3 kolejne miesiące wpływy po 500 zlotych na konto i po jednej płatności kartą w miesiącu przy użyciu PeoPay.

Zdecydowanie najwięcej jednak zgarnąć można w banku Santander. Ten oferuje bowiem od 200 do nawet 430 złotych. Co trzeba zrobić, by dostać te pieniądze? Przez trzy kolejne miesiące musimy zapewnić wpływy na konto o minimalnej wartości 1000 złotych, a także wykonać 3 płatności miesięcznie. Kolejne 80 zł dostaniemy, jeśli konto otworzymy z polecenia i wykonamy płatność na minimum 300 złotych. Zaś 150 złotych otrzymamy, jeśli przez wspomniane trzy miesiące otrzymywać będziemy wpływy z tytułu wynagrodzenia lub innego świadczenia na konto.

Renta w drodze wyjątku. Możesz otrzymać tzw. specjalną rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriówRenta w drodze wyjątku. Możesz otrzymać tzw. specjalną rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  2. Dziewczynka na zdjęciu sprzed 121 lat poraziła internatów. Zauważyli w jej wyglądzie niezwykłą rzecz
  3. Emeryci mają dostać po 10 tys. złotych. Warunek jest jeden
  4. Było 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 minus. Straci na tym tysiące Polaków
  5. Seniorzy będą wściekli, 13. emerytura nie zostanie wypłacona tak, jak wszyscy myśleli. Wiadomo, dlaczego

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News