Tadeusz Rydzyk sprzedaje tęczowe różańce
Flickr/Archidiecezja Krakowska Biuro Prasowe
Autor Paulina Musianek - 23 Października 2019

Rydzyk zaskoczył jesienną wyprzedażą. W ofercie tęczowe różańce

Tadeusz Rydzyk to nie tylko duchowny, ale również świetny biznesmen. Nie raz już udowodnił swoje kompetencje w tej dziedzinie. Teraz postanowił zająć się sprzedażą różowych różańców.

Tadeusz Rydzyk dla wielu Polaków to przede wszystkim sprytny biznesmen a nie duchowny. Nic dziwnego - imperium toruńskiego redemptorysty stale się powiększa i warte jest już dziesiątki milionów złotych. Jednym z elementów biznesowej działalności Rydzyka jest internetowa księgarnia należąca do jego fundacji Lux Veritatis. W jej ofercie znajdziemy dewocjonalia, biografie świętych, ale również ozdoby, książki kucharskie czy gry komputerowe dla dzieci. Teraz swoim klientom ojciec Rydzyk zaserwował nie lada gratkę - jesienną wyprzedaż, podczas której wybrane produkty przecenione są nawet o 90 proc. Jeden z produktów z oferty księgarni w szczególności przykuwa uwagę - różowe różańce, teraz w atrakcyjnej cenie 2,50 zł.

- Polecamy szczególnie dla dzieci (choć nie tylko). Można przypiąć do plecaka, wózka, roweru, a także na ręce – zachwala oferowany produkt sklep ojca Rydzyka, jak czytamy na superbiz.se. Różaniec można zamówić we wszystkich kolorach tęczy.

Nowe 500 plus. Dostać będą mogli absolutnie wszyscyNowe 500 plus. Dostać będą mogli absolutnie wszyscyCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk i inne różańcowe biznesy

Warto przypomnieć, że to nie jedyna historia związana z Tadeuszem Rydzykiem i różańcami. W maju rok temu poseł Marcin Kierwiński z PO ujawnił na swoim profilu w social mediach. – To jest HIT Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii przez spółkę zależną produkuje RÓŻAŃCE. A w rozliczeniu zamiast zapłaty dostaje reklamę w „Naszym Dzienniku”. Tak wyprowadza się publiczne pieniądze!!! – napisał.

Kierwiński złożył w tej sprawie w Sejmie interpelację. Zapytał MPiT o materiały, publikowane przez ministerstwo lub nadzorowane przez niego spółki w mediach, związanych z ojcem Tadeuszem Rydzykiem, czyli w: „Naszym Dzienniku”, Telewizji Trwam i Radiu Maryja.W odpowiedzi czytamy:

„Zakład Tworzyw Sztucznych "Artgos" S.A. (spółka z udziałem Skarbu Państwa, wobec której prawa z akcji/udziałów należących do Skarbu Państwa wykonuje Minister Przedsiębiorczości i Technologii), zawarła 1 sierpnia 2017 r. umowę ze SPES Sp. z o.o. na mocy której w 2018 r. miała miejsce publikacja reklam graficznych w ,,Naszym Dzienniku”. Umowa została zawarta w formie kompensaty. Firma produkowała dla SPES Sp. z o.o. formę wtryskową do wyrobu różańców oraz różańce jako wyrób gotowy w ilości 200 000 szt.”.

Jak pisze Newsweek, rząd Prawa i Sprawiedliwości zapłacił za wyrób różańców 26 500 zł netto.

różaniecźródło: Lux Veritatis

Będzie nowy system emerytalny. Nie spodoba się wam źródło finansowaniaBędzie nowy system emerytalny. Nie spodoba się wam źródło finansowaniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Nowy podatek nie do ominięcia. Nie uratuje cię nawet zasłanianie się związkiem małżeńskim
  4. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  5. Mężczyzna kupił piękny dom. Poczuł niepokój i zaczął kopać w ogrodzie, odkrył prawdę
  6. Bardzo złe wiadomości dla Tadeusza Rydzyka. Jest gorzej, niż myślał

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News