Ryanair
wikimedia, User:WikiABG
Autor Komunikaty prasowe - 31 Października 2019

Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy

Ryanair Sun - polska spółka zmieniła nazwę na Buzz. Już kiedyś próbowano ją wprowadzić na rynek, jednak bez sukcesów. Czy tym razem okaże się hitem i zdobędzie rynek? Już wkrótce przyjdzie nam się o tym przekonać.

Ryanair pod nową nazwą

Ryanair Sun jest częścią irlandzkiej linii, mającej swoją siedzibę w naszym kraju. Jej priorytetem jest koncentracja na obsłudze czarterowych połączeń, jednak od jakiegoś czasu również niektórych rejsowych tras. To, że firma zmienia nazwę i wizerunek nie znaczy, że nie zobaczymy już nigdy samolotów Ryanaira w dotychczasowych barwach.

Maszyny przylatujące z innych państw pozostaną w dalszym ciągu żółto-granatowe, jeśli natomiast gdziekolwiek na świecie dane nam będzie zobaczyć Buzza, można mieć pewność, że chodzi o samolot z naszego kraju. Przewodniczący Rady Nadzorczej Buzz Juliusz Komorek powiedział: “Cieszymy się, że możemy dzisiaj uruchomić Buzza i zobaczyć, że nasze nowe, markowe samoloty pojawią się w Polsce tej jesieni” - cytuje portal Fly4free.pl.

500 plus dla emerytów nie dla każdego takie pomocne. Wiele osób otrzymało tylko 10 złotych500 plus dla emerytów nie dla każdego takie pomocne. Wiele osób otrzymało tylko 10 złotychCzytaj dalej

Nie wszystkim nowe logo przypadło do gustu

Nowe logo wzbudziło wiele kontrowersji i nie wszystkim się spodobało. Kolory jakie od teraz dominować będą w samolotach Buzz to: żółty, biały i czarny, oczywiście nie zabraknie też wizerunków pszczół w znaczących miejscach. Powstała również nowa strona internetowa buzzair.com, jednak obecnie znajdują się na niej jedynie informacje odnośnie warunków przewozu.

Już niedługo będzie można przez nią kupować bilety na wszystkie loty, które realizuje firma. Prezes Ryanair Sun Michał Kaczmarczyk powiedział: “Po udanym roku rozwoju Ryanair Sun cieszymy się, że nasze samoloty będą miały nowy i unikalny branding podczas wprowadzania Buzz”.

Nic nowego

Warto zauważyć, że o ile logo czy wkrótce nowo pomalowane samoloty będą miały debiut, o tyle nazwa Buzz nie jest niczym nowym u Ryanaira. “Być może nie wszyscy pamiętają, że marka znalazła się w posiadaniu Irlandczyków po odkupieniu jej od KLM w kwietniu 2003 roku za ok. 20 mln EUR” - informuje portal Fly4free.pl. Istniała jedynie szesnaście miesięcy i pewnie nikt się nie spodziewał, że 15 lat później wróci do gry - tym razem na polskim rynku.

650 tys. Polaków wyląduje pod kreską. Ciebie też mogą skazać na głodową emeryturę650 tys. Polaków wyląduje pod kreską. Ciebie też mogą skazać na głodową emeryturęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spiesz się ze spłacaniem długów. Nowe prawo doprowadzi cię do ruiny
  2. Wiemy, skąd wzięły się pieniądze na trzynastą emeryturę. Wielu Polakom się to nie spodoba
  3. Nawet 200 tys. Polaków trafi na bruk. Ty także możesz zostać bez pracy
  4. Kupujący w lumpeksach mogą się niedługo mocno zdziwić. Sklepy pojawią się w nietypowych lokalizacjach
  5. Nie żyje legendarny aktor. Rodzina podała smutne wieści, miał tylko 77 lat
  6. Fatalne informacje dla kierowców. Już niedługo paliwo absurdalnie zdrożeje, nadchodzi ciężki czas dla zmotoryzowanych

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News