samolot sieci Ryanair
wikimedia
Autor Komunikaty prasowe - 3 Października 2019

Ryanair uruchamia prawdziwą gratkę. Masz tylko jeden dzień

Rayanair jest jedną z dwóch najbardziej popularnych, tanich linii lotniczych. Firma powiadomiła dziś o specjalnej promocji, która ma być symbolem uczczenia przekroczenia granicy 150 mln osób przewiezionych na pokładach samolotów podczas tego roku. Akcja nazywa się “Millions-In-The-Air”, co oznacza “Miliony w powietrzu”. W ramach promocji klienci mogą spodziewać się atrakcyjnych ofert.

Rayanair zaproponował specjalną akcję promocyjną

Rayanair świętuje przekroczenie granicy 150 mln osób, które podróżowały ich liniami lotniczymi w tym roku, startując z akcją “Millions-In-The-Air”. W ramach promocji firma sprzeda milion biletów obniżonych o kwotę 129 zł na lot w dwie strony. Jak podaje Biznes.wprost.pl, dyrektor marketingu w Rayanair Jenny Jacobs skomentował tę akcję następujaco: “Cieszymy się z przewiezienia rekordowej liczby 150 milionów pasażerów w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Z tej okazji ogłaszamy wyjątkową promocję „Millions-In-The-Air”. W sprzedaży znajduje się ponad milion biletów ze zniżką 129 zł na lot w obie strony w ramach całej siatki połączeń”

Jaki jest czas trwania promocji?

Akcja “Miliony w powietrzu” rozpoczęła się dzisiaj i będzie trwała tylko do jutra do północy, dlatego osoby chcące skorzystać z promocji, powinny się pośpieszyć z rezerwacją biletów.

Na przyszłą majówkę możesz wybrać się ze zniżką

Ze zniżki można skorzystać na wszystkie loty od dzisiaj do maja 2020 roku, wobec tego szczęśliwcy, którym uda się załapać na promocję, mogą na przykład wybrać się na majówkę w niższej cenie.

Możesz ubiegać się o dofinansowanie na remont. Już 80 tys. wnioskówMożesz ubiegać się o dofinansowanie na remont. Już 80 tys. wnioskówCzytaj dalej

Biznes.wprost.pl informuje, z jakich połączeń w kraju można skorzystać: “Polscy klienci mogą skorzystać z połączeń, które Ryanair oferuje z m.in. z lotnisk Chopina w Warszawie, Warszawa-Modlin, Wrocław i Katowice, Łódź i Poznań. Bilety można znaleźć i zarezerwować na specjalnie przygotowanej stronie przewoźnika.”

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  3. Złota jesień dla seniorów. Od dziś dostaną wyższe emerytury
  4. Nowe doniesienia w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Prokuratura ujawnia szczegóły przesłuchania

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News