rosjanin
Twitter/Pudlašuk
Autor Paulina Musianek - 6 Grudnia 2019

Nietypowy pomysł na biznes. Rosjanin stworzył fałszywą granicę i przerzucał przez nią imigrantów

Na dosyć oryginalny pomysł na biznes wpadł pewien Rosjanin. Stworzył fikcyjną granicę, przez którą przerzucał imigrantów. Każdy z nich za tę "usługę" płacił mu 10 tysięcy euro.

Sprytny Rosjanin stworzył przekręt jak z "Va Banque"

Rosjanin wziął sobie do serca zasadę “zarobić, a się nie narobić” i dokonał arcydzieła sprytu na miarę drugiej części filmu - klasyka "Va banque". Jak podała agencja Interfax, mieszkaniec Petersburga zauważył “potrzebę rynku” i postanowił przerzucac przez granicę Unii Europejskiej migrantów z Azji. Nie chciał jednak podejmować ryzyka i narażać się władzom, dlatego…. stworzył fałszywą granicę rosyjsko-fińską. Za transport migrantów za fałszywą granicę pobierał 10 tysięcy euro od każdego “klienta”.

Rosjanin inkasował pieniądze po tym, jak przekonał ich, że z powodzeniem przedostali się na terytorium Finlandii, kiedy minęli fałszywe znaki graniczne w obwodzie leningradzkim ustawione przez oszusta.

Jest oficjalne stanowisko ZUS ws. trzynastej emerytury. Emeryci powinni to wiedziećJest oficjalne stanowisko ZUS ws. trzynastej emerytury. Emeryci powinni to wiedziećCzytaj dalej

Oszukani migranci nie przejrzeli jego podstępu, ponieważ sprytny mieszkaniec Petersburga w każdym calu zadbał o uwiarygodnienie całej podróży do Finlandii. Nawet razem z klientami przedzierał się przez tereny wokół jednego z tamtejszych jezior. Co więcej, miał nawet ze sobą ponton – jak miał wyjaśnić, „na wszelki wypadek”.

Został zatrzymany w ubiegły czwartek przez rosyjską straż graniczna wraz z grupą czterech migrantów w pobliżu granicy z Finlandią, jak informuje Rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa poinformowała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bierzesz ślub kościelny? Ksiądz może zadać ci intymne pytania, zmiana przepisów
  2. Ukryta kamera nagrała, co weterynarz robi kotu, gdy nikt nie patrzy
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła
  5. Najpierw 500 plus, a teraz rząd wprowadza 500 minus. Wielu Polaków straci swoje pieniądze
  6. Właśnie poinformowano, kiedy Polacy dostaną 13-stą emeryturę. Większość będzie wściekła

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News