Redaktorzy BiznesINFO

Kasper Starużyk redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Kasper Starużyk

Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Komunikaty prasowe redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Komunikaty prasowe

Informacje od partnerów

Paulina Musianek redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Paulina Musianek

Absolwentka dziennikarstwa oraz zarządzania i marketingu. Interesuje się metodami wpływu społecznego, psychologią biznesu i mindfulness. Uwielbia trekking, spanie w namiocie i trudne warunki. Prywatnie kociara. Uważa, że jedyną stałą w życiu jest zmiana.

Przemysław Porzybut redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Przemysław Porzybut

Fan ogólnie pojętego biznesu, rynków finansowych i geopolityki. Szlify dziennikarskie zdobywał wśród najlepszych z tego zawodu. Uwielbia słuchać swoich rozmówców.

Przemysław Terlecki redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Przemysław Terlecki

Dziennikarz z wykształcenia i z zamiłowania. Baczny obserwator polityki, nocnego nieba, a także rozwoju rynku piw kraftowych. Z mediami związany od lat, zwykle zaangażowany w komentowanie świata polityki.

Radosław Święcki redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Radosław Święcki

Absolwent dziennikarstwa na UW. Wielbiciel politycznych biografii i zagranicznych stacji radiowych (zwłaszcza w językach, których nie rozumiem). Przed BiznesInfo związany z B2-biznes.pl, Forum Samorządowe i Magazynem THINKTANK.

Stanisław Węgrowski redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Stanisław Węgrowski

Absolwent psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. W dziennikarstwie inspirują go sprawy społeczne, polityka, kultura oraz sport. DJ, jeden z założycieli kolektywu SONDA, działającego na warszawskiej scenie klubowej. Miłośnik zwierząt.

Sprawdź najnowsze artykuły BiznesINFO