Redaktorzy BiznesINFO

Justyna Klimaszko redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Justyna Klimaszko

Absolwentka kognitywistyki i polonistyki antropologiczno-kulturowej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalistka w UX Designie/Researchu. Entuzjastka Skandynawii i minimalizmu. Łatwość w operowaniu słowem i "lekkie pióro" sprawiają, że praca nad tworzeniem tekstów to dla niej przyjemność.

Kasper Starużyk redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Kasper Starużyk

Redaktor naczelny BiznesINFO.pl. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Komunikaty prasowe redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Komunikaty prasowe

Informacje od partnerów

Paulina Musianek redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Paulina Musianek

Absolwentka dziennikarstwa oraz zarządzania i marketingu. Interesuje się metodami wpływu społecznego, psychologią biznesu i mindfulness. Uwielbia trekking, spanie w namiocie i trudne warunki. Prywatnie kociara. Uważa, że jedyną stałą w życiu jest zmiana.

Przemysław Terlecki redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Przemysław Terlecki

Dziennikarz z wykształcenia i z zamiłowania. Baczny obserwator polityki, nocnego nieba, a także rozwoju rynku piw kraftowych. Z mediami związany od lat, zwykle zaangażowany w komentowanie świata polityki.

Stanisław Węgrowski redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Stanisław Węgrowski

Stanisław Węgrowski

Sprawdź najnowsze artykuły BiznesINFO