Redaktorzy BiznesINFO

Julian Bakuła redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Julian Bakuła

Absolwent filozofii na UW, gdzie zajmował się głównie filozofią turystyki, co wiąże się z jego wrodzonym zamiłowaniem do podróży. W wolnym czasie lubi grać w RPG z przyjaciółmi, robić zdjęcia i jeździć na rowerze. Tematyką biznesową zafascynował się dzięki lekcjom przedsiębiorczości w liceum. Miłośnik psów.

Kamila Jeziorska redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Kamila Jeziorska

Absolwentka stosunków międzynarodowych na UKSW i studentka ostatniego roku politologii i dziennikarstwa. Uważa, że dziennikarstwo to nie tylko zawód, ale też misja. Uwielbia Stany Zjednoczone, jamniki i serial "House of Cards". Najbardziej lubi pisać na tematy polityczne i społeczne.

Kasper Starużyk redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Kasper Starużyk

Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Komunikaty prasowe redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Komunikaty prasowe

Informacje od partnerów. BiznesINFO to codzienne wiadomości ze świata biznesu i finansów. Piszemy o pracy, gospodarce, planowaniu budżetu.

Konrad Karpiuk redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Konrad Karpiuk

Najchętniej pisze na tematy polityczne, społeczne i związane z kierowcami. Współpracownik portalu motoryzacyjnego "Świat na kołach". Absolwent Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Hobbystycznie zajmuję się muzyką i starymi samochodami, głównie krajowej produkcji.

Maria Glinka redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Maria Glinka

Studentka stosunków międzynarodowych na UW. Interesuje się problemami społecznymi w wymiarze globalnym. Wielbicielka filmów Alejandro Innaritu, przez lata tancerka, a obecnie zaangażowana w komentowanie polityki zarówno międzynarodowej, jak i krajowej.

Oktawian Góral redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Oktawian Góral

Humanista. Na ekonomię i biznes zawsze patrzy przez pryzmat wartości dla społeczeństwa i skutków jakie na nim wywołają. Przez długie lata musiał nazywać siebie prekariuszem. Wielbiciel kultury byłego obszaru radzieckiego. Fan literatury historycznej i dokumentalnej. Wiele czasu poświęcił pracy dla biur podróży. Problemy branży turystycznej zna od podszewki. Dumny ojciec rozgadanego kota.

Paulina Musianek redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Paulina Musianek

Absolwentka dziennikarstwa oraz zarządzania i marketingu. Interesuje się metodami wpływu społecznego, psychologią biznesu i mindfulness. Uwielbia trekking, spanie w namiocie i trudne warunki. Prywatnie kociara. Uważa, że jedyną stałą w życiu jest zmiana.

Przemysław Terlecki redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Przemysław Terlecki

Dziennikarz z wykształcenia i z zamiłowania. Baczny obserwator polityki, nocnego nieba, a także rozwoju rynku piw kraftowych. Z mediami związany od lat, zwykle zaangażowany w komentowanie świata polityki.

Radosław Święcki redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Radosław Święcki

Absolwent dziennikarstwa na UW. Wielbiciel politycznych biografii i zagranicznych stacji radiowych (zwłaszcza w językach, których nie rozumiem). Przed BiznesInfo związany z B2-biznes.pl, Forum Samorządowe i Magazynem THINKTANK.

Redakcja BiznesInfo redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Redakcja BiznesInfo

Redakcja BiznesInfo

Stanisław Węgrowski redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Stanisław Węgrowski

Absolwent psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. W dziennikarstwie inspirują go sprawy społeczne, polityka, kultura oraz sport. DJ, jeden z założycieli kolektywu SONDA, działającego na warszawskiej scenie klubowej. Miłośnik zwierząt.

Wiktoria Pękalak redakcja Najnowsze informacje ze świata gospodarki i biznesu

Wiktoria Pękalak

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku filologia polska i studentka ostatniego roku magisterium polonistyki i filozofii. Niestrudzenie projektuje zasadę ekwiwalencji z osi odbioru na oś kombinacji.