realme x-kom
materiały prasowe
Autor Komunikaty prasowe - 6 Marca 2020

realme ogłasza partnerstwo z x-kom. Premiera realme serii 6 w Polsce

Warszawa, 4 marca 2020 r .: realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości smartfonów o najlepszym designie i wydajności, nawiązała współpracę z jednym z wiodących kanałów sprzedaży x-kom w celu uruchomienia realme serii 6 w Polsce. Jest to część zobowiązania firmy do przybliżania konsumentom produktów pełnych mocy i stylu.

W pierwszej fazie współpracy smartfony realme z serii 6 będą dostępne w sklepie internetowym x-kom, a także w sklepach offline jako Live Demo Unit zaraz po premierze.

Wyrażając zadowolenie z partnerstwa, Jason Guo, dyrektor realme na Europę Wschodnią, powiedział: „realme jako młoda marka jest zaangażowana w dostarczanie zróżnicowanych doświadczeń naszym klientom dzięki produktom, które zapewniają moc i styl. Dzięki partnerstwu ze sklepami x-kom jesteśmy dumni, że możemy rozszerzyć działalność w kolejnych lokalizacjach w Polsce, aby zapewnić to doświadczenie i powitać klientów w rodzinie realme. Po otrzymaniu bardzo pozytywnych reakcji z rynków europejskich i azjatyckich, na których obecnie działamy, poszerzamy nasze kanały sprzedaży w Polsce, aby uruchomić serię realme 6 i wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom.”

„Poprzez to partnerstwo chcemy zaspokoić oczekiwania klientów, którzy korzystają zarówno z platform online, jak i ze sklepów stacjonarnych, przy porównywaniu i podejmowaniu decyzji zakupowych”, dodał.

Komentując wdrożenie, Kamil Szwarbuła, PR, rzecznik prasowy x-kom powiedział: „realme to marka, o którą pytają klienci. Zawsze szukamy ciekawych, niszowych produktów do włączenia do naszej oferty. Dlatego cieszymy się, że x-kom będzie pierwszym sklepem w Polsce, w którym można kupić smartfony realme.”

realme oficjalnie rozpoczął działalność w Europie 15 października 2019 r., koncentrując się na zapewnieniu bezproblemowej obsługi, przy zachowaniu standardu „Moc i Styl”. Jednak najszybciej rozwijająca się marka, realme, ma teraz na celu poszerzenie swojej działalności na innych rynkach europejskich poprzez współpracę z wybranymi partnerami, którzy mogą zapewnić doskonałą obsługę i stylowe wrażenia.

realme zajmuje trzecie miejsce w globalnych wysyłkach od trzeciego kwartału 2019 r., firma stała się również najszybciej rozwijającym się producentem smartfonów na świecie według Counterpoint Research. W 2019 r. realme z sukcesem weszło na 25 rynków na całym świecie, a łączna liczba przesyłek przekroczyła 25 milionów, osiągając wzrost o 500% r/r w porównaniu z 2018 r. i stając się jedną z wiodących marek smartfonów na świecie. W 2020 r. realme będzie strategicznie pozycjonować się jako „popularyzator stylu życia trendsetterów technologicznych”, udostępniając smartfony i produkty AloT.

O realme

realme to marka technologiczna specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości smartfonów o najlepszym designie i wydajności. Od czasu premiery na rynku azjatyckim produkty realme zostały bardzo dobrze przyjęte ze względu na ich wykonanie i styl, osiągając kamień milowy sprzedaży miliona telefonów komórkowych w ciągu 3 dni w samych Indiach. realme jest obecnie jedną z 4 najlepiej sprzedających się marek w Indiach, 5 w Indonezji, a także weszła do pierwszej 10 na świecie. realme jest obecna w Europie Zachodniej od 2019 roku, w listopadzie 2019 realme dostałą się do Top 5 najlepiej sprzedających się marek w Hiszpanii. Teraz wchodzi na polski rynek!

Obecnie firma działa w 20 krajach w Europie i Azji.

O x-kom

x-kom to jeden z najczęściej wybieranych sklepów internetowych w Polsce. Miesięcznie witryna sklepu ma ponad 30 milionów odsłon i prawie 3 miliony unikalnych użytkowników. Co piąta z nich kończy się zakupem. Oprócz sklepu internetowego x-kom posiada 27 lokalnych sklepów w postaci nowoczesnych showroomów, zlokalizowanych w największych polskich miastach. Firma słynie z niezwykłych internetowych kampanii reklamowych, o których można usłyszeć także poza Polską. x-kom angażuje się również w aktywności sportowe. Firma jest głównym sponsorem drużyny e-sportowej x-kom AGO i klubu piłkarskiego Raków Częstochowa, który rywalizuje w najwyższej lidze piłkarskiej w Polsce.

POWYŻSZY ARTYKUŁ JEST KOMUNIKATEM PRASOWYM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News