Platforma Cash to innowacyjne rozwiązanie - przekonuje PZU
Flickr
Autor Stanisław Węgrowski - 27 Października 2019

PZU podbija rynek nowym rozwiązaniem. Wiele osób może się mocno zdziwić

PZU i Alior Bank wprowadziły innowacyjne rozwiązanie. Właśnie została uruchomiona platforma internetowa Cash, dzięki której pracownicy będą mogli szybko i łatwo brać tanie i bezpieczne pożyczki - przekazały PAP firmy.

PZU i Alior wprowadzają Cash

PZU i Alior Bank uruchomiły nową usługę. Platforma Cash ma być nowością na rynku. - “Platforma Cash ma szansę stać się unikalnym i korzystnym rozwiązaniem zarówno dla pracowników, jak i pracodawców” - powiedział prezes PZU Życie Roman Pałac. Usługa sprawi, że pracodawcy będą mieli możliwość oferowania pracownikom dodatkowych korzyści, co zwiększy ich atrakcyjność na rynku pracy. Zatrudnieni na umowę o pracę pracownicy otrzymają możliwość wzięcia niskooprocentowane pożyczki i przeznaczyć je na dowolny cel.

Zasiłek możesz otrzymać bez względu na dochody. Liczą się konkretne przypadkiZasiłek możesz otrzymać bez względu na dochody. Liczą się konkretne przypadkiCzytaj dalej

Łatwy i szybki dostęp do pożyczek

- "Zaletą platformy jest ograniczenie formalności. Wnioski o pożyczkę są składane internetowo, a raty automatycznie potrącane z wynagrodzenia. Nie potrzeba zaświadczeń o zarobkach, ponieważ wnioski są przekazywane za pośrednictwem pracodawcy. Podpisanie umowy pożyczkowej następuje poprzez wpisanie w Internecie kodu otrzymanego SMS-em. Proces udzielania i spłaty pożyczek jest więc maksymalnie uproszczony” - tłumaczy prezes Alior Banku Krzysztof Bachta. Jego zdaniem pożyczki będą atrakcyjne przez niskie koszty - za każdy pożyczony 1000 zł będzie to mniej niż 5 zł oraz przy spłacie w 18 lub więcej ratach.

- "Platforma Cash to dobry przykład synergii i wykorzystania silnych stron spółek w ramach Grupy PZU. Wdrożona koncepcja biznesowa ma szansę stać się unikalnym rozwiązaniem na polskim rynku pożyczkowym, pokazując jednocześnie, że w Grupie PZU pracujemy nad jak najlepszym zaspokajaniem potrzeb naszych klientów" - podkreślił prezes PZU Życie Roman Pałac.

Alior Bank w krytycznej sytuacji. Jeszcze nigdy nie było tak źleAlior Bank w krytycznej sytuacji. Jeszcze nigdy nie było tak źleCzytaj dalej

Dobro klienta na pierwszym miejscu

- "Chcemy oferować naszym klientom, zarówno tym korporacyjnym, jak i indywidualnym, produkty oraz usługi dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań" - dodała członek zarządu PZU Małgorzata Sadurska. Jak zaznacza, współpraca z bankami w ramach Grupy PZU to jeden z priorytetów strategii firmy.

Platforma Cash opiera się na technologii, która jest stosowana przez należące do Alior Banku Bancovo, specjalizujące się w nowoczesnych, internetowych rozwiązaniach w zakresie pożyczek. - "Prezentujemy innowacyjne podejście do dystrybucji produktów bankowych. Dzięki sprawdzonej platformie technologicznej wygoda klientów w pozyskiwaniu pieniędzy na dowolnie wybrane cele zyskuje nowy wymiar" - powiedział prezes Alior Banku Krzysztof Bachta.

Z pilotażowego programu z pożyczek udzielanych za pomocą platformy Cash może już korzystać ponad 10 tys. pracowników Grupy PZU. W najbliższym czasie system ma zostać udostępniony także dla innych pracodawców. PZU informuje, że kończy negocjacje na temat współpracy z pierwszymi zainteresowanymi.

Zbyt wysoka emerytura pozbawi cię świadczenia. Trzynastka jednak nie dla wszystkichZbyt wysoka emerytura pozbawi cię świadczenia. Trzynastka jednak nie dla wszystkichCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spiesz się ze spłacaniem długów. Nowe prawo doprowadzi cię do ruiny
  2. Wiemy skąd wzięły się pieniądze na trzynastą emeryturę. Wielu Polakom się to nie spodoba
  3. Nawet 200 tys. Polaków trafi na bruk. Ty także możesz zostać bez pracy
  4. Kupujący w lumpeksach mogą się niedługo mocno zdziwić. Sklepy pojawią się w nietypowych lokalizacjach
  5. Mężczyzna kupił piękny dom. Poczuł niepokój i zaczął kopać w ogrodzie, odkrył prawdę
  6. Największe banki ostrzegają Polaków. Nie dostaniesz się do swoich pieniędzy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News