PZU ostrzega sowich klientów
flickr
Autor Kasper Starużyk - 10 Października 2019

PZU pilnie ostrzega swoich klientów. Sprawa jest wysoce niepokojąca

Grupa PZU rozesłała dzisiaj komunikat do swoich klientów, że są oni zagrożeni oszustwem. Operator, który podaje się za Polski Zakład Ubezpieczeń rozsyła do klientów ubezpieczyciela SMS-y i maile, które zawierają informację dotyczące nieuregulowanych płatności.

"W żadnym wypadku nie pobieraj takiej wiadomości mailowej i nie korzystaj z linka w wiadomości sms. Jeśli już do tego doszło, jak najszybciej przeskanuj swój komputer i telefon programem antywirusowym oraz dokonaj zmiany ważnych haseł" - pisze Grupa PZU w nadsyłanym do swich klientów komunikacie.

jak wskazuje spółka informacje rozsyłane do jej klientów mogą zawierać informacje o kończącej się polisie lub nieopłaconej fakturze. Kliknięcie w taki link może już być groźne dla klientów PZU, nie chodzi nawet o samo przesłanie pieniędzy oszustom.

Grupa PZU jest największym polskim ubezpieczycielem i zdecydowanym liderem rynku, które stanowi niewiele mniej niż połowę (46%) całego rynku polskiego w segmencie ubezpieczeń na życie.

Ikea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak niebezpieczny, że zwrócisz go bez paragonuIkea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak niebezpieczny, że zwrócisz go bez paragonuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  4. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  5. Kobieta urodziła dwójkę dzieci w 20. tygodniu. Nie przeżyły, a ona i tak pokazała je na Facebooku
  6. Mateusz Morawiecki wprowadził w całej Polsce stan alarmowy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News