PZU i PGNiG oferują pakiety medyczne. Współpraca firm ma przynieść nie tylko korzyści biznesowe.
wikimedia
Autor Kamila Jeziorska - 10 Czerwca 2020

PZU kusi klientów nowym rozwiązaniem. Skorzystać mogą jednak tylko klienci jednej firmy

PZU oferuje klientom PGNiG Obrót Detaliczny pakiet usług zdrowotnych. Pakiet ma być dowodem na społeczną odpowiedzialność państwowych firm.

PZU we współpracy z PGNiG

PZU oferuje klientom PGNiG tzw. "Pakiet Na Zdrowie", który dostępny jest już od środy w trzech wariantach dla osób dorosłych oraz tych poniżej 18. roku życia. Korzystanie z pakietów dla dorosłych nie ma limitu wieku dla użytkowników. Z pakietu mogą skorzystać klienci PGNiG Obrót Detaliczny, którzy mają aktywną umowę na dostawę gazu lub prądu z przedsiębiorstwem. Wersje pakietu przewidują takie usługi jak skorzystanie z możliwości transportu medycznego w nagłej sytuacji czy wizytę domową pielęgniarki. W pakietach znajdują się także usługi telemedyczne i osobiste konsultacje u specjalistów. Usługa zawiera także możliwość skorzystania z wykonania badań profilaktycznych. Klienci, którzy objęci będą hospitalizacją będą mogli liczyć na pomoc w opiece nad zwierzętami - podaje pap.pl.

Ok. 500 darmowych "Pakietów Na Zdrowie" ma trafić do uczestników Powstania Warszawskiego. Minister Aktywów Państwowych, Jacek Sasin uważa, że "to pokazuje, że spółki skarbu państwa to nie tylko biznes, to nie tylko nastawienie na zysk, (...) to również ta społeczna odpowiedzialność biznesu. To jest pamięć o bohaterach, to jest pamięć o naszej historii." - cytuje pap.pl słowa wicepremiera.

Przebadali 18 tys. aut, by poznać prawdę. Zanim kupisz hybrydę lub auto elektryczne, uważnie przeczytajPrzebadali 18 tys. aut, by poznać prawdę. Zanim kupisz hybrydę lub auto elektryczne, uważnie przeczytajCzytaj dalej

PZU tańsze od innych?

Jacek Sasin poinformował, że efekt współpracy między PZU i PGNiG to niezwykle korzystna ekonomicznie oferta, która jest prawie 30 proc. tańsza niż inne, które są dostępne na rynku. Minister Aktywów Państwowych powiedział, że współpraca spółek jest nie tylko dobra dla polskiej gospodarki, ale także dla obywateli. To nie jest pierwsza kooperacja państwowych przedsiębiorstw, ponieważ już rok temu stworzyły one produkt usług serwisowych "Pomocna Ekipa". Obecnie korzysta z niego już ponad 200 tys. osób - informuje pap.pl.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
2. Czego boi się Jarosław Kaczyński? Ujawniono przelewy, które rodzą bardzo wiele pytań

Supernowoczesna Biedronka w Gdyni. Nowa placówka z zadziwiającymi technologiami [ZDJĘCIA]Supernowoczesna Biedronka w Gdyni. Nowa placówka z zadziwiającymi technologiami [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Członkini Zarządu PZU, Małgorzata Sadurska powiedziała, że współpraca między PZU i PGNiG pokazuje, że spółki skarbu państwa mogą ze sobą współpracować, a nie tylko konkurować. Podkreśliła także, że jest to urzeczywistnienie tego, że współpraca jest nie tylko możliwa, ale daje wiele dobrego.

PZU i patriotyzm gospodarczy

Prezesi PZU i PGNiG traktują współpracę jako formę patriotyzmu gospodarczego, który według nich polega na współpracy z firmami działającymi na obszarze Polski, ale także na współpracy ze spółkami skarbu państwa. P.o. Prezes PZU, Beata Kozłowska - Chyła podkreśliła, że Grupa PZU przekazała na walkę z koronawirusem jak do tej pory ponad 20 mln złotych. "Mamy pełną świadomość, że miarą sukcesu jest również właśnie społeczne zaangażowanie i świadomość odpowiedzialności, takiej firmy jak nasza, właśnie za działania w tym obszarze" - cytuje słowa Kozłowskiej - Chyły pap.pl.

Pracę nad współpracą spółek skarbu państwa koordynuje Ministerstwo Aktywów Państwowych. Zarówno PZU, PGNiG jak i Ministerstwo liczą na owocną współpracę i powtórzenie sukcesu "Pomocnej Ekipy". Jacek Sasin zadeklarował, że dla PZU i PGNiG rynek polski nie jest jednym z wielu, ale najważniejszym, ojczystym i tym, gdzie bije ich serce - podaje pap.pl.

UOKiK sprawdził stacje paliw, mamy wyniki kontroli. Już wiadomo, gdzie paliwo jest najlepszej jakościUOKiK sprawdził stacje paliw, mamy wyniki kontroli. Już wiadomo, gdzie paliwo jest najlepszej jakościCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy sposób wykrywania koronawirusa. MSWiA rozpoczęło testy
  2. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Kontrole w Boże Ciało. Nie masz ważnego przedmiotu w samochodzie? Możliwe wysokie mandaty

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News