promocje Biedronka
Wikipedia/Pece
Autor Paulina Musianek - 28 Grudnia 2019

Biedronka zaskakuje klientów. Oferuje drugi produkt za darmo, jest tylko jeden warunek

Promocja w Biedronce zaskoczyła klientów. Mogą otrzymać drugi, tańszy produkt gratis, wystarczy, że spełnią jeden warunek.

Promocja w Biedronce - 100% rabatu na drugi produkt

Promocje po świętach Bożego Narodzenia to już tradycja - coraz więcej sieci dołącza się do niej i już 27ego grudnia decyduje się na czyszczenie magazynów i obniża ceny produktów nawet o kilkadziesiąt procent. Często promocje te dorównują rabatom podczas Black Friday. Na wyprzedaży w Biedronce również można nieźle się obłowić.

“Taka wyprzedaż w tym roku się nie powtórzy! Kup wybrany artykuł z kategorii zabawki, AGD, meble, tekstylia i inne artykuły przemysłowe, a drugi tańszy odbierzesz gratis!”, czytamy na Facebooku sieci. Akcja obowiązuje od 27 grudnia 2019 do 4 stycznia 2020 roku. Nie ma co ukrywać, że jest to doskonała wiadomość dla tych, którzy po świętach muszą zacisnąć pasa.

Przez fatalny błąd pan Jan ma ponad milion złotych długów. Może to spotkać każdegoPrzez fatalny błąd pan Jan ma ponad milion złotych długów. Może to spotkać każdegoCzytaj dalej

Z "Wielkiej wyprzedaży" wyłączone zostały m.in. książki, produkty Gatta, Carla Bonetti, Carlo Massimo, fajerwerki oraz maskotki i książki Gang Słodziaków. Na stronie sklepu znajdziemy pełen regulamin promocji.

Jest jednak jeden haczyk - maksymalna wysokość rabatu jaki Uczestnik może otrzymać w ramach jednej transakcji (na jednym paragonie) wynosi 150 zł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  3. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  4. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  5. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News