Fot. Piotr Molecki/East News, Janow Podlaski, 09.08.2020. 51. aukcja Pride of Poland podczas pokazow koni arabskich czystej krwi, na terenie stadniny koni w Janowie Podlaskim.
Piotr Molecki/East News
Autor Wiktoria Pękalak - 11 Sierpnia 2020

Dantejskie sceny w Janowie Podlaskim. Komentator rzucił się z pięściami na byłego prezesa i zwyzywał

Okazuje się, że do skandalu może dojść nawet na tak elitarnym wydarzeniu jak aukcja Pride of Poland organizowanej co roku w Janowie Podlaskim.

Skandal na Pride of Poland

Podczas corocznej aukcji Pride of Poland w Janowie Podlaskim doszło do niecodziennej sytucji - komentator pokazu Marek Szewczyk uderzył byłego członka zarządu Stadniny Koni w Janowie Mateusza Leniewicza-Jaworskiego - podał portal Rzeczpospolita. Do zdarzenia doszło na oczach uczestników, w tym klientów VIP na chwilę przed najważniejszą aukcją całego wydarzenia. Nie obeszło się bez policji.

– Usłyszałem tylko „ty gnoju", po czym zostałem uderzony cztery razy w tył głowy pięścią, kiedy szedłem do namiotu VIP ze swoimi klientami z Belgii. Rozmawiałem wtedy przez telefon, który wypadł mi z rąk, z twarzy spadły mi okulary. Koszmarna historia – opowiedział o zdarzeniu poszkodowany Leniewicz-Jaworski.

Potwierdzone: Rząd wprowadza nowy dodatek do emerytury. Świadczenia wystrzelą dla sporej grupy osóbPotwierdzone: Rząd wprowadza nowy dodatek do emerytury. Świadczenia wystrzelą dla sporej grupy osóbCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie zapominaj o rozliczeniu pewnego podatku. Kara może wynieść nawet 1000-krotność płacy minimalnej
2. Coś niepokojącego dzieje się z Lechem Wałęsą. "Niebawem przeniosę się do wieczności"

Mężczyzna został uderzony przez komentatora 42. Narodowego Pokazu Koni Arabskich Czystej Krwi, zatrudnionego przez organizatora - Polski Klub Wyścigów Konnych.

O komentarz został poproszony także Marek Szewczyk, który nie czuje skruchy w związku z popełnionym czynem:

– To prosta sprawa, nie ma w niej drugiego dna. Kiedy się mijaliśmy, Jaworski, rozmawiając przez telefon, powiedział „o Szewczyk, ta menda". Więc dałem mu w twarz otwartą ręką. Czy żałuję? Nie – skwitował komentator – Jesteśmy po dwóch stronach barykady, a on stoi po złej stronie – dodał.

Szewczyk krytykował działania w stadninie już od 2016 roku, kiedy rządy przejął PiS.

Polacy przestali płacić rachunki za jedną usługę. Liczba dłużników rośnie lawinowoPolacy przestali płacić rachunki za jedną usługę. Liczba dłużników rośnie lawinowoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1 września jest złą datą na powrót dzieci do szkół? Ekspert wyjaśnia dlaczego
  2. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  3. PKO BP wprowadza zmiany. Klienci mogą spodziewać się prawdziwej rewolucji i nowych możliwości
  4. Już za 3 dni w Biedronce kupisz pół wyposażenia domu super tanio. Artykuły bez których ani rusz
  5. Nie zapominaj o rozliczeniu pewnego podatku. Kara może wynieść nawet 1000-krotność płacy minimalnej
  6. Cudowny przepis Gessler na kotlety mielone po lwowsku. Z orzeźwiającą mizerią rozpływają się w ustach
Nie waloryzacja, nie trzynastka. Potężny zastrzyk gotówki dla seniorów zapewni coś innegoNie waloryzacja, nie trzynastka. Potężny zastrzyk gotówki dla seniorów zapewni coś innegoCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News