Prezent na walentynki dla niego
pikepro.com
Autor Komunikaty prasowe - 12 Lutego 2020

Pomysł na prezent walentynkowy dla niego. Kupisz spokojnie do 100 zł

Walentynki to zdecydowanie niełatwy dzień dla wielu par. Przyjęło się bowiem, że zakochani obdarowują się prezentami. Jak jednak trafić z odpowiednim? Sprawdźmy dostępne oferty, które mogą zainteresować zakochanych.

Prezent na Walentynki dla niego

Prezent na Walentynki dla mężczyzny bez problemu można kupić już do 100 zł. Warto pamiętać, że mężczyźni zdecydowanie bardziej gustują w gadżetach o praktycznym zastosowaniu. Jeśli nie mamy pewności, co sprawi przyjemność ukochanemu, warto wybierać niedrogie i sprawdzone produkty, jak np. etui na smartfona.

Żyjemy w epoce urządzeń mobilnych, to fakt niezaprzeczalny, a dbanie o nie to przecież podstawa jak najdłuższego ich użytkowania. Etui chroni urządzenie przed uszkodzeniami fizycznymi. Ale należy pamiętać, że we względzie wyboru prezentu dla partnera liczy się przede wszystkim użyteczność, a potem elegancja. Przeciętnie za pokrowce zapłacimy od 30 do 60 zł.

500 plus nie dla wszystkich. Wielu osobom wstrzymano świadczenia500 plus nie dla wszystkich. Wielu osobom wstrzymano świadczeniaCzytaj dalej

Nie tylko etui na telefon

Osobie, która ma ciągle rozładowany telefon z pewnością przyda się solarny powerbank. Umożliwia on dwukrotne naładowanie urządzenia mobilnego. Powerbank przyda się przede wszystkim w terenie w okresie wiosennym lub letnim. Cena takiego gadżetu nie przekracza 60 zł. Z pewnością także aspekt ekologiczny, wypływający z użycia energii odnawialnej zrobi na partnerze dobre wrażenie.

Dobrym prezentem na Walentynki może być bezprzewodowa mysz komputerowa z sensorem optycznym. Cena tego prezentu nie powinna przekroczyć 100 zł. Zadowoli ona z pewnością nie jednego gracza, ale nie tylko. Należy pamiętać, że myszki do komputerów to najczęściej ulegające uszkodzeniu elementy peryferyjne. Warto więc mieć zapasową w zanadrzu.

Mini maszyna do gier

Mężczyzna, który jest fanem gier może otrzymać mini maszynę do gier zręcznościowych. Koszt tego prezenty walentynkowego to ok 90 zł. Zaletą urządzenia jest 2,5 calowy ekran, dwa przyciski i ośmiokierunkowy joystick. Wśród innych prezentów, które zazwyczaj kupuje się osobie zakochanej Polacy wymieniają także zestaw do majsterkowania, książkę, plecak, portfel czy przybory do golenia.

TOP 10 największych sieci handlowych świata. Aż 3 z nich znamy z PolskiTOP 10 największych sieci handlowych świata. Aż 3 z nich znamy z PolskiCzytaj dalej

Patron zakochanych

Trzeba zauważyć, że patronem zakochanych jest Święty Walenty. W okresie średniowiecza jego kult obejmował niemal całą Europę. Walentynki rozpowszechniły się przede wszystkim na Zachodzie. To 14 lutego obdarowujemy się prezentami, warto pamiętać o tej pięknej tradycji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Możliwe, że nagranie za chwilę zostanie usunięte. Magda Ogórek na antenie TVP padła ofiarą żenujących żartów
  2. Nastolatka wyskoczyła przez szpitalne okno. W rękach trzymała swoje dziecko
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Od teraz nowy obowiązek. Auta muszą być konkretnie wyposażone
  5. 13. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiem
  6. Emeryci mają powody do świętowania. Nastąpiła ważna zmiana w planach dot. emerytury

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News