Policja
dziennik
Autor Komunikaty prasowe - 13 Listopada 2019

Policja skontrolowała emeryta za kółkiem. Gdy poprosili go o prawo jazdy, zamurowało ich

Prawo jazdy to dokument, którego nigdy nie posiadał brytyjski kierowca, który jeździł bez stosownych dokumentów przez 50 lat. Wyszło to na jaw przy okazji kolizji drogowej z jego udziałem.

Prawo jazdy. Brytyjski kierowca go nie posiadał

Prawo jazdy to dokument, który ma obowiązek posiadać każdy kierowca, wsiadający za kierownicę samochodu. Tak jednak nie było w przypadku 72-letniego emeryta, który przez 50 lat jeździł po brytyjskich drogach bez stosownych dokumentów.

Wyszło to na jaw, kiedy został zatrzymany 5 listopada. Stało się to przy okazji kolizji z jego udziałem w mieście Uffculme w Wielkiej Brytanii, do której została wezwana policja. Funkcjonariusze z hrabstwa Devon dostała wezwanie do wypadku, który miał miejsce na trasie A38.

Sprawa emeryta skierowana do sądu

“Na miejscu okazało się, że w wypadku brały udział furgonetka i samochód osobowy. Po sprawdzeniu kierowców wyszło na jaw, że kierujący samochodem dostawczym 72-latek nie ma prawa jazdy i ubezpieczenia” - informuje portal Rp.pl. Sprawę pirata drogowego skierowano do sądu.

Za mieszkanie w spadku słono zapłacisz. Zapomnij o uldzeZa mieszkanie w spadku słono zapłacisz. Zapomnij o uldzeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 61-letni mężczyzna związał się z lalką i porzucił rodzinę. „Zakochałem się”
  2. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  3. Waloryzacja ma wypchać portfele emerytów. Najbiedniejsi dostaną po 13 tys. zł
  4. Setki osób dostanie 252,38 zł zamiast 500 plus. Ludzie przeoczyli haczyk
  5. Tylko wyniesiesz śmieci. Zapłacisz nawet 5 tys. złotych grzywny
  6. Uważajcie, TVN pilnie ostrzega klientów Biedronki i Rossmanna. Możesz stracić wielkie pieniądze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News