Minister Jadwiga Emilewicz została okradziona
Wikipedia
Autor Stanisław Węgrowski - 30 Września 2019

Poznań: Minister pojechała rowerem na mszę. Złodziej pozbawił ją transportu

Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii podróżowała rowerem na mszę. W drugą stronę musiała wracać inaczej. Jak się okazuje, rower został skradziony. Teraz polityk prosi o pomoc w ujęciu złodzieja i odzyskaniu roweru.

Poznań: zaginął rower ministra

Minister Jadwiga Emilewicz podróżowała rowerem na mszę do parafii św. Wojciecha w Poznaniu. W trakcie mszy, która rozpoczęła się o godz. 11.00, ktoś ukradł rower.

Minister przedsiębiorczości i technologii opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym prosi o pomoc w namierzeniu sprawcy i odzyskaniu ulubionego środka transportu. Rower to czarna kolarzówka Cannondale.

- Uwaga! Skradziono rower!! Dzisiaj w trakcie mszy o 11:00 na Wzgórzu Św. Wojciecha ukradziono mi rower. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Proszę o udostępnienie, może ktoś widział sprawcę. Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu - napisała minister.

Gigant sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedzieleGigant sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedzieleCzytaj dalej

Poznań i Warszawa na rowerze

Z aktywności w mediach społecznościowych można wywnioskować, że to ulubiony środek transportu minister. W poprzednim wpisie zachwycała się warunkami do jazdy. Z kolei w sierpniu w Radiu Zet tłumaczyła, że zawsze gdy jest ciepło, to stara się podróżować rowerem. Nie tylko w Poznaniu, ale też w Warszawie - to pozwala mi przemysleć, zachować formę - mówiła na antenie radia.

Jadwiga Emilewicz jest politologiem i menedżerem kultury. W latach 2015-2018 zajmowała stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju. Od 2018 roku pełni funkcję ministra przedsiębiorczości i technologii w rządzie Mateusza Morawieckiego.

Emilewicz zajmuje pierwsze miejsce na liście w Poznaniu w wyborach parlamentarnych, które odbędą się 13 października.

Wyślą na wakacje do Grecji i jeszcze zapłacą. Biuro podróży oferuje pracę marzeńWyślą na wakacje do Grecji i jeszcze zapłacą. Biuro podróży oferuje pracę marzeńCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez reformę rządu
  2. Mija termin składania zaświadczeń. Spiesz się, bo stracisz rentę
  3. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  4. Nie żyje wybitna Polka. Zginęła w tragicznych okolicznościach, miała 44 lata

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News