Pieniądze
pixabay, _Alicja_
Autor Komunikaty prasowe - 5 Listopada 2019

Możesz dostać 100 tys. złotych. Wystarczy odpowiednio rozliczyć podatek

Podatek - wystarczy odpowiednio go rozliczyć, by wygrać pokaźną sumkę. 4 listopada rozpoczęła się loteria podatkowa, w której suma nagród wynosi 220 tysięcy złotych. Sprawdź, czy możesz wziąć w niej udział.

Podatek - rozlicz i wygraj

Podatek - wystarczy odpowiednio go rozliczyć, by wygrać pokaźną sumkę. 4 listopada w Łodzi rozpoczęto pierwszą w historii loterię podatkową. Suma nagród, jakie są w niej przewidziane wynosi przeszło 220 tysięcy złotych, jednak warunek jest taki, że mogą wziąć w niej udział jedynie nowi podatnicy. Nowi, czyli chodzi o osoby, które jak dotąd rozliczały się z podatku dochodowego w innych gminach.

Za papierosy zapłacisz jeszcze więcej. Już wiadomo o ile zdrożejąZa papierosy zapłacisz jeszcze więcej. Już wiadomo o ile zdrożejąCzytaj dalej

Ponad 1 mld złotych dla budżetu miasta

Łódź rok w rok za sprawą podatków, jakie płacą mieszkańcy, zyskuje 1 mld złotych wpływów do budżetu. Jeśli kwota ta zostanie zwiększona, można będzie zrealizować kolejne inwestycje, a także przeprowadzić projekty społeczne, jak i zaspokoić potrzeby rewitalizacji. Prezydentka Łodzi Hanna Zdanowska odniosła się do tego zachęcając osoby, które tam mieszkają do meldunku:

“Nasze podatki wracają do Łodzi i dzięki nim budujemy nowe żłobki, organizujemy zajęcia dla seniorów, mamy środki na komunikację miejską i remonty szkół. Dlatego to tak ważne, aby wszyscy którzy mieszkają w Łodzi płacili tu swoje podatki. Tak jest sprawiedliwie i uczciwie. Wszyscy korzystamy z miejskich usług , wszyscy płacimy za to w naszych podatkach. Mówię o tym, bo zależy mi też na populacji miasta. Pokażmy, ile osób mieszka w nim rzeczywiście” - cytuje portal Fakt.24.pl.

Nie masz pojęcia, a policja zauważy od razu. Zabiorą ci dowód i wpiszą wysoki mandatNie masz pojęcia, a policja zauważy od razu. Zabiorą ci dowód i wpiszą wysoki mandatCzytaj dalej

Co zrobić, by wygrać

Żeby wziąć udział w loterii wystarczy wypełnić formularz ZAP3 i wskazać w nim Łódź jako miejsce zamieszkania. Następnie należy złóżyć go w dowolnym urzędzie skarbowym i zgłosić się do wzięcia udziału w losowaniu nagród. Istnieje możliwość zrobienia tego na stronie internetowej www.lodz.pl/loteria albo w Urzędzie Miasta, gdzie znajdują się punkty informacyjne.

“To największa loteria w historii, żaden samorząd nie fundował takich nagród, w żadnym nie było aż tylu losowań. Wszystkich którzy mieszkają w Łodzi, tu pracują , maja dzieci w naszych szkołach i przedszkolach, tu zostali po skończonych studiach proszę, aby zarejestrowali się w łódzkich urzędach skarbowych i wzięli udział w wielkiej loterii” - powiedziała Hanna Zdanowska, zachęcając do wzięcia udziału w loterii.

Kiedy odbędą się losowania

Co tydzień będzie miało miejsce losowanie nagród, dwie z nich będą wynosić 1000 złotych. Natomiast co miesiąc zostanie rozlosowana jedna wygrana w wysokości 100 000 złotych. “Jeśli los będzie łaskawy to jeden uczestnik loterii będzie miał szansę wygrać nagrodę tygodniową, miesięczną oraz główną, czyli 111000 złotych” - podaje portal Fakt.pl. Miasto wybierze operatora, który pokryje za zwycięzców stosowne podatki oraz weźmie na siebie formalności.

Płaca minimalna 2020. Wiadomo już, kto dostanie najwięcejPłaca minimalna 2020. Wiadomo już, kto dostanie najwięcejCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legendarna aktorka i piosenkarka. Fani pogrążeni w żałobie
  2. Fiat 126p był dumą FSM. Teraz doczeka się swojego następcy, pracują nad nim polscy projektanci
  3. Waloryzacja ma wypchać portfele emerytów. Najbiedniejsi dostaną po 13 tys. zł
  4. Setki osób dostanie 252,38 zł zamiast 500 plus. Ludzie przeoczyli haczyk
  5. Tylko wyniesiesz śmieci. Zapłacisz nawet 5 tys. złotych grzywny
  6. GIS pilnie wycofuje popularną przyprawę. Jest skażona groźną bakterią, lepiej od razu ją wyrzucić

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News