Fot. Jan Bielecki/East News, Warszawa, 15.04.2020. Epidemia koronawirusa. Poczta Polska sprzedaje maseczki ochronne wielorazowego uzytku.
East News, Jan Bielecki
Autor Kamila Jeziorska - 26 Października 2020

Na Pocztę Polską będzie jeszcze trudniej się dostać. Wysłanie listu czy zapłacanie rachunków będzie teraz trudniejsze

Poczta Polska także została objęta obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Do placówki Poczty Polskiej już było ciężko się dostać, a teraz może być tylko trudniej. Wysłanie listu, kartki, opłacenie rachunków to teraz będzie naprawdę trudne zadanie. Z jakimi limitami muszą liczyć się klienci?

Poczta Polska w dobie pandemii koronawirusa

Poczta Polska w dobie pandemii koronawirusa znacząco usprawniła cyfrowy model funkcjonowania spółki. Przypomnijmy, że z okazji 462-lecia powstania Poczty Polskiej, spółka zdecydowała się na wprowadzenie nowej platformy do użytku klientów.

Poczta Polska podkreśliła w swoim komunikacie, że dzięki nowej stronie internetowej, klienci będą mogli załatwić szereg spraw bez wychodzenia w domu. "Klienci zyskują nie tylko czas, wygodę, ale także bezpieczeństwo. Ponadto dzięki skorzystaniu z kanału cyfrowego za niektóre usługi zapłacą mniej bądź z niektórych skorzystają zupełnie darmowo", napisano wówczas w komunikacie Poczty Polskiej.

Jednakże co z tymi osobami, które muszą odwiedzić placówkę Poczty Polskiej? Cóż, muszą one pamiętać o panujących aktualnie obostrzeniach obejmujących także Pocztę Polską. Z czym w takim razie muszą liczyć się klienci Poczty Polskiej?

Segregacja śmieci znowu do zmiany? Nie wypełnisz obowiązku, spodziewaj się grzywny albo aresztuSegregacja śmieci znowu do zmiany? Nie wypełnisz obowiązku, spodziewaj się grzywny albo aresztuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

1. Kiedy 14. emerytura? Znany jest już termin i propozycje kwot, jednak niektórzy emeryci zostaną z niczym
2. Julia Przyłębska przerwała milczenie ws. wyroku TK. Oburzająca wypowiedź, wielu Polaków będzie wściekłych
3. Nie dostaniesz się do lekarza na NFZ? Jest pomysł, żebyś miał zrefundowaną wizytę w prywatnym gabinecie

Wpływ pandemii na bankomaty jest ogromny. Wypłaty gotówki rekordowo niskieWpływ pandemii na bankomaty jest ogromny. Wypłaty gotówki rekordowo niskieCzytaj dalej

Poczta Polska objęta obostrzeniami

Przede wszystkim w placówkach Poczty Polskiej obowiązują godziny dla seniorów. Oznacza to, że osoby poniżej 60.roku życia od godz. 10 do godz. 12 nie załatwią żadnej pocztowej sprawy, jednakże to nie wszystko.

Limit osób mogących przebywać w placówce uzależniony jest od jej powierzchni. Przypomnijmy, że punkty o powierzchni do 100 mkw mogą obsłużyć 5 osób przypadających na jedno stanowisko. Kiedy są czynne dwa okienka, na poczcie może przebywać 10 osób.

Limit dla obiektów powyżej 100 mkw. to 1 osoba na 15 mkw. Należy pamiętać o tym, że limity nie obejmują pracowników. Obecne obostrzenia są mniej restrykcyjne niż wiosenne. Wówczas w placówce Poczty Polskiej przebywać mogło tyle osób, ile wynosi liczba okienek pomnożona przez dwa.

Niestety, Boże Narodzenie będzie wyglądać zupełnie inaczej w tym roku. Minister zdrowia z nieprzyjemnymi informacjamiNiestety, Boże Narodzenie będzie wyglądać zupełnie inaczej w tym roku. Minister zdrowia z nieprzyjemnymi informacjamiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warszawa: samochód wjechał w protestujących. Trwa akcja ratunkowa, są ranni
  2. Samochód wjechał w protestujących. Sprawca uciekł
  3. WHO z ważnym oświadczeniem. Dotyczy szczepionki
  4. Polskie prawo surowsze od tego w Iranie czy Arabii Saudyjskiej. Państwa wyznaniowe bardziej liberalne ws. aborcji
  5. Lidl wprowadza nietypowe udogodnienia. W sklepach skorzystać można teraz z nowych rozwiązań
  6. Niefortunny wpis Anny Lewandowskiej. Spadła na nią fala krytyki, trenerka zaczęła się kajać (FOTO)
  7. Najprostsze ciasto z malinami, jakie kiedykolwiek powstało. Każdy domownik poprosi o przepyszną dokładkę
Uczniowie na zdalnym nauczaniu. Doszedł kolejny problem, nie działa dziennik elektroniczny LibrusUczniowie na zdalnym nauczaniu. Doszedł kolejny problem, nie działa dziennik elektroniczny LibrusCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News