Poczta Polska dostarczy Polakom ulotki dot. koronawirusa
pixabay/radoslawczarnecki0
Autor Radosław Święcki - 6 Marca 2020

Poczta Polska dostarczy ją także i tobie. 15 mln ulotek ruszy niebawem w kraj

Poczta Polska włącza się w rządową akcję informacyjną dotyczącą postępowania w przypadku zetknięcia z koronawirusem. Lada dzień dostarczy Polakom ulotki w tej sprawie.

Poczta Polska planuje dystrybucję 15 mln ulotek. Ulotki są elementem rządowej akcji informacyjnej dotyczącej postępowania w przypadku zetknięcia z koronawirusem.

Zapukają do twoich drzwi i mogą nałożyć karę. W 2019 zmusili do zapłaty 10 tys. PolakówZapukają do twoich drzwi i mogą nałożyć karę. W 2019 zmusili do zapłaty 10 tys. PolakówCzytaj dalej

Ulotki - jak informuje “Rzeczpospolita” zostaną przekazane do placówek pocztowych, a następnie będą doręczane jako druki bezadresowe do skrzynek pocztowych. Dodatkowo 5 mln broszur będzie rozdawanych w placówkach. We wszystkich placówkach zostanie też rozwieszonych 15 tys. plakatów informacyjnych.

Chorej na raka miesięcznie zabierają 700 zł. Zaległy abonament RTV możesz zapłacić i tyChorej na raka miesięcznie zabierają 700 zł. Zaległy abonament RTV możesz zapłacić i tyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wielu Polaków w ogóle nie ma pojęcia. Ty też możesz dostać zwrot z kredytu
2. Ważny apel prezydenta do wszystkich Polaków. Chodzi o zakupy

Poczta Polska dotrze do wszystkich gospodarstw domowych

- Poczta Polska aktywnie włączyła się w rządowe działania związane z informowaniem Polaków o koronawirusie. Wiele razy sprawdziliśmy się jako partner państwa w realizacji kluczowych dla społeczeństwa programów i działań. Posiadamy największą w kraju infrastrukturę, dzięki której docieramy do wszystkich gospodarstw domowych, zlokalizowanych nawet w najdalszych zakątkach naszego państwa. Jako jedyna instytucja w Polsce możemy zapewnić sprawną i szybką dystrybucję rządowych ulotek dotyczących koronawirusa – mówi Przemysław Sypniewski, prezes Poczty Polskiej.

Ulotki zawierają informacje dotyczące zarówno postępowania w przypadku zetknięcia z chorobą, jak też pierwszych objawów które mogą sugerować, że ktoś jest zarażony.

Materiały trafią one nie tylko do gospodarstw domowych, placówek pocztowych, ale też będą dostępne m.in. na stacjach paliw, w oddziałach banków oraz firmach ubezpieczeniowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa ciała w mieszkaniu, na miejscu prokurator i policja. Nieoficjalnie: siostra zabiła brata, potem siebie?
  2. Mały Wojtuś walczy z nowotworem. Jego rodzice błagają o pomoc
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Gwałtowny wzrost zakażonych, Japonia wprowadzi stan wyjątkowy. Wiążą się z nim kolejne zakazy
Produkty za które już za miesiąc będziesz płacił dużo więcej. Wszystko przez podatkiProdukty za które już za miesiąc będziesz płacił dużo więcej. Wszystko przez podatkiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News