Opłata za taksówkę doliczona do rachunku telefonicznego?
fot. pexels.com
Autor Komunikaty prasowe - 28 Lutego 2020

Opłata za taksówkę rachunkiem telefonicznym. 10 mln Polaków będzie mogło tak zrobić

Play, popularna sieć telefoniczna, wpadła na pomysł by do rachunku doliczać przejazdy taksówką. Usługa będzie nazywała się "Zapłać z Play" i obejmie 10 polskich miast, w których działa Bilet iTaxi. 

Play uruchamia usługę

- Od teraz klienci mogą dopisywać koszty przejazdów taxi do rachunku telefonicznego i jednym przelewem bankowym zapłacić za usługi. Wierzę, że ta forma płatności będzie znacznym ułatwieniem dla użytkowników Play - powiedział CEO iTaxi Jarosław Grabowski, cytowany w komunikacie prasowym.

Nie jest to jednak jedyna możliwość dokonania odroczonej płatności, która będzie uwzględniona w kolejnej fakturze od operatora telekomunikacyjnego.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wielu Polaków w ogóle nie ma pojęcia. Ty też możesz dostać zwrot z kredytu
2. Tadeusz Rydzyk wkracza do podstawówek. Czego dzieci chce uczyć Radio Maryja?

- Już teraz klienci mogą dopisywać do swojej faktury zakupy za aplikacje, gry, bilety komunikacji miejskiej, opłaty parkingowe czy koszt wynajmu elektrycznych skuterów na minuty. Widzimy rosnące zainteresowanie tą metodą płatności, dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dzięki współpracy z iTaxi, udostępniamy \'Zapłać z Play\' za przejazdy taksówką – zauważył szef Zespołu Direct Carrier Billing w Play Łukasz Perzyński.

Kiedyś nieodzowni, dziś niewielu o nich pamięta. TOP 10 zawodów sprzed latKiedyś nieodzowni, dziś niewielu o nich pamięta. TOP 10 zawodów sprzed latCzytaj dalej

Jak podały w komunikacie firmy wdrażają one innowacyjne rozwiązanie na europejskim rynku, które obejmie 10 polskich miast, w których działa Bilet iTaxi. iTaxi to polska platforma technologiczna łącząca taksówkarzy i pasażerów poprzez nowoczesną aplikację mobilną, która działa na rynku od ponad 7 lat obejmując swoim zasięgiem największe miasta w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska miała kolizję. Jaguar uderzył w mercedesa w centrum Warszawy
  2. Została skierowana do psychiatry. Sama dowiedziała się, jak można wyleczyć jej nowotwór
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Nie żyje wyjątkowy podróżnik i łowca przygód. Jego książki czytały miliony, wielka strata
TOP 10: Tanie smartfony o zadziwiająco wysokiej jakości. Nie musisz wydawać fortuny na szybki i dobry telefonTOP 10: Tanie smartfony o zadziwiająco wysokiej jakości. Nie musisz wydawać fortuny na szybki i dobry telefonCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News