Salon Play
wikimedia
Autor Kasper Starużyk - 9 Września 2019

Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"

Przedstawiciele sieci Play poinformowali, że nie widzą negatywnego wpływu podwyżek cen na usługi telefoniczne na jakie się niedawno zdecydowali.

"Wszystko przebiega zgodnie z planem, jest za wcześnie, by wyciągać wnioski" - tak słowa prezesa Play Jean-Marca Hariona cytuje PAP. Odnoszą się one do podwyżek cen na usługi na jakie zdecydował się Play.

W opinii prezesa Polacy są przygotwani na podwyżki cen i bardziej zależy im na nowych usługach i większej ilości danych niż rachunku za telefon.

Nie tylko Play podnosi ceny

Oprócz Play na podwyżki w ostatnich miesiącach zdecydował się także Organe a Plus zapowiedział już teraz wzrost cen. Najtańszy pakiet od pomarańczego operatora kosztuje teraz o 5 zł więcej, o czym informuje PAP. Podwyżki w Play miały za to miejsce na początku czerwca.

Jeżeli zaś chodzi o przejście na technologię 5G, to prezes play poinformował, że nie spodziewa się znaczących wzrostów cen z tego tytułu.

Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatekMasz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatekCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobiety z jednego rocznika dostaną 250 złotych więcej emerytury! Zobacz, czy jesteś na liście
  2. Starsze osoby mogą się mocno zdziwić. Biedronka wprowadza zupełnie nowy sposób płatności
  3. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  4. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki natychmiast opowiedziała wszystkim, co kobieta zrobiła jej dziecku
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News