PKO BP, Pekao, mBank, ING, BNP Paribas oraz Millennium - w tych bankach należy spodziewać się utrudnień w weekend
wikimedia.org/Adrian Grycuk
Autor Stanisław Węgrowski - 23 Listopada 2019

Przerwy techniczne w największych bankach. Odetną cię od pieniędzy na długie godziny

PKO BP, Pekao, mBank, ING, BNP Paribas oraz Millennium - klienci tych banków mogą się spotkać z utrudnieniami w najbliższych kilku dniach. Problemy mogą dotyczyć płatności kartami, braku dostępu do bankowości internetowych oraz mobilnych, a także bankomatów.

PKO BP

PKO BP opublikowało komunikat na swojej stronie internetowej w związku z nadchodzącymi pracami modernizacyjnymi, które zostały zaplanowane na 24 listopada.

“W niedzielę 24 listopada od godz. 00:00 do godz. 13:00 nie będzie można korzystać z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO”. Ponadto od godz. 0:00 do godz. 6:00 aplikacja IKO nie będzie działać, a w godz. 6:00 – 13:00 działanie aplikacji IKO będzie ograniczone do wypłat z bankomatów, płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych za pomocą BLIK. Wszystkie karty, w tym najpopularniejsza karta debetowa PKO Ekspres, będą działać bez zakłóceń.”

27 grudnia dniem wolnym od pracy? Nowe zarządzenie przedłuży niektórym przerwę świąteczną27 grudnia dniem wolnym od pracy? Nowe zarządzenie przedłuży niektórym przerwę świątecznąCzytaj dalej

Pekao

Prace serwisowe zostały zaplanowane na noc z niedzieli na poniedziałek, w godzinach 0,01-3.00. Wtedy nastąpi przerwa techniczna, która ograniczy dostęp do serwisów Pekao24, aplikacji PeoPay, a także usług maklerskich - informuje tvn24bis.pl. Natomiast w sobotę od godziny 22.00 do poniedziałku do godziny 3.00 przerwa techniczna czeka serwis Pekao24Makler. W związku z tym dostęp do składania dyspozycji i zleceń w serwisie może być ograniczony.

mBank

W mBanku prace techniczne będą prowadzone w nocy z 23 na 24 listopada. W godzinach 2.30-7.30 nie będzie można płacić kartą, wypłacać pieniędzy z bankomatu oraz korzystać z wpłatomatu. Pomiędzy godziną 02:30 - 09:30 nie będzie możliwe zalogowanie się na swoje konto w internecie i skorzystanie z aplikacji mobilnej. Nie będzie można też złożyć żadnego wniosku między godziną 2:00 - 10:00.

“Podczas przerwy dodzwonisz się na mLinię, skontaktujesz się z Ekspertem online. W godzinach 22.00 – 10.00 uzyskasz informacje o naszej ofercie, jednak nie zrealizujesz żadnej operacji” - napisano w komunikacie.

Nieprzepisowa jazda może słono kosztować. Premier planuje nowy sposób naliczania mandatówNieprzepisowa jazda może słono kosztować. Premier planuje nowy sposób naliczania mandatówCzytaj dalej

ING Bank Śląski

ING również ostrzegł swoich klientów. W nocy z soboty na niedzielę z 23 na 24 listopada, od godziny 0:00 do 5:30 w banku będą prowadzone prace serwisowe. Mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z bankomatów i wpłatomatów, systemu Moje ING i jego wersji mobilnej, systemu ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, przelewów ekspresowych oraz płatności internetowych za pomocą Płać z ING.

W tym czasie nie będzie można również: aktywować kart i nadawać kodów PIN, zamówić karty Mastercard w telefonie, przypisać do telefonu karty Mastercard w telefonie (aktywacja płatności), dodać karty VISA zbliżeniowa do aplikacji Google Pay, a także zrobić przelewu z rachunku karty kredytowej.

BNP Paribas

W tym banku prace zaczęły się już w piątek. “Od 22.11.2019 r. (piątek) godz. 23:00 do 23.11.2019 (sobota) godz. 06:00, systemy bankowości internetowej i mobilnej Banku BNP Paribas (Pl@net, BiznesPl@net, Mobile BiznesPl@net) będą niedostępne ze względu na zaplanowane prace serwisowe”. Jednocześnie bank zapewnia, że operacje kartowe i dostęp do bankomatów będą przebiegać bez żadnych zakłóceń.

Bank Millennium

Ze względu na prowadzone prace serwisowe w nocy z niedzieli na poniedziałek, od godziny 0.00 do 5.00, niedostępne będą następujące usługi: przelewy BLIK na telefon oraz przelewy natychmiastowe Express Elixir. Millennium zaznacza, że pozostałe usługi BLIK będą dostępne dla klientów.

Renty mogą urosnąć kolosalnie. Projekt podwyżek jest już gotowyRenty mogą urosnąć kolosalnie. Projekt podwyżek jest już gotowyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  2. Twórcy wielu hitów zawieszają koncertowanie do odwołania. Wszystko z troski o środowisko
  3. Emeryci mają dostać po 10 tys. złotych. Warunek jest jeden
  4. Było 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 minus. Straci na tym tysiące Polaków
  5. Miliony rodzin nie dostaną 500 plus?! Wypłata pieniędzy może zostać wstrzymana
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News