pizzahut-pixabay-hoaluu
HoaLuu / Pixabay
Autor Stanisław Węgrowski - 27 Lutego 2020

Pizza Hut zmienia główny składnik każdej pizzy. Przez radykalny krok straci klientów?

Pizza Hut przejmuje się losem naszej planety. Chcąc zredukować emisję dwutlenku węgla, amerykańska sieć pizzerii zamierza zastąpić ser w każdej swojej pizzy wegańskim odpowiednikiem.

Pizza Hut postawi na wegański ser

Pizza Hut planuje zrównoważyć produkcję, a przy tym doprowadzić do redukcji emisji dwutlenku węgla. W tym celu amerykańska sieciówka zrezygnuje z sera mlecznego w swoich pizzach i wprowadzi ser wegański - podaje Wirtualna Polska, która powołuje się na Plant Based News.

Małżeństwo może zyskać nawet 106 tysięcy. Wystarczy tylko w sprytny sposób wypełnić deklaracjęMałżeństwo może zyskać nawet 106 tysięcy. Wystarczy tylko w sprytny sposób wypełnić deklaracjęCzytaj dalej

Pizza Hut neutralna do 2030

Jakiś czas temu amerykańska spółka podzieliła się ze światem swoimi planami, zgodnie z którymi do 2030 roku firma stanie się neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, a produkty pochodzenia roślinnego to element strategii, która pozwoli zrealizować ten cel. W ofercie sieci Pizza Hut już teraz można znaleźć wiele wegańskich dań, ale jak się okazuje to dopiero początek ewolucji przedsiębiorstwa.

DZISIAJ GRZEJE:
1. W listopadzie zapłaciłbyś za niego 25 zł. Dzisiaj można go sprzedać za 40 razy tyle
2. Był twarzą TVP przez 25 lat, dziś nie ukrywa rozgoryczenia. "Niewyobrażalna paranoja"

Sernik w Pizza Hut już tylko wegański

W rozmowie z Plant Based News Ciara Grace, starszy menedżer ds. innowacji menu w sieci Pizza Hut zapewniła we wtorek w Londynie, że Pizza Hut sprzedaje już tylko wegański wariant sernika i zamierza jeszcze bardziej pójść w stronę kuchni wegańskiej. Tradycyjny ser mleczny zostanie zastąpiony wegańskim.

Natomiast rzecznik Pizza Hut zapewnił jednak, że amerykańska sieć nie zamierza na razie rezygnować z produktów mlecznych. Przedstawiciel spółki zaznaczył też, że Pizza Hut nadal poszukuje nowych rozwiązań mających na celu poszerzenie oferty produktów roślinnych.

Absolutna awangarda elektroniczna. TOP 10 smartfonówAbsolutna awangarda elektroniczna. TOP 10 smartfonówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska miała kolizję. Jaguar uderzył w mercedesa w centrum Warszawy
  2. Została skierowana do psychiatry. Sama dowiedziała się, jak można wyleczyć jej nowotwór
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Nie żyje wyjątkowy podróżnik i łowca przygód. Jego książki czytały miliony, wielka strata
TOP 10: Tanie smartfony o zadziwiająco wysokiej jakości. Nie musisz wydawać fortuny na szybki i dobry telefonTOP 10: Tanie smartfony o zadziwiająco wysokiej jakości. Nie musisz wydawać fortuny na szybki i dobry telefonCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News