Pizza może być niezłą przykrywką? Jak widać nie
arembowski / Pixabay
Autor Stanisław Węgrowski - 26 Stycznia 2020

4 lata uciekał przed prawem. Wpadł robiąc policjantce pizzę

Pizza może być niezłą przykrywką. Mężczyzna poszukiwany listami gończymi ukrywał się przed policją cztery lata. W końcu wpadł i to podczas wykonywanej pracy. 28-latek przygotowywał pizzę dla policjantki, która go rozpoznała w restauracji - informuje “Gazeta Lubuska”.

Pizza okazała się pechowa

28-letni mieszkaniec Zielonej Góry był poszukiwany przez Sąd Rejonowy za kradzież z włamaniem i trzykrotne prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna od czterech lat ukrywał się w różnych miastach w Polsce. Wydano za nim 4 listy gończe. Zielonogórzanin ma odbycia karę dwóch lat i ośmiu miesięcy więzienia. Ostatnio pracował w restauracji robiąc pizzę - podaje “Gazeta Lubuska”.

Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłatTrzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłatCzytaj dalej

Wpadł robiąc pizzę policji

Kto by pomyślał, że to właśnie pizza wpakuje go za kratki. W czwartek pewna policjantka z Zielonej Góry postanowiła spędzić czas wolny z rodziną w pizzerii w jednym z miast woj. lubuskiego.

- Czekając na zamówioną pizzę obserwowała mężczyznę za kontuarem, który ją przygotowywał. Jego twarz wydała się policjantce znajoma - okazało się, że rzeczywiście ta twarz widnieje na listach gończych, które wydał zielonogórski sąd - informuje podinsp. Małgorzata Barska, z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, cytowana przez “Gazetę Lubuską”.

Jeszcze przed chwilą złomowane, teraz warte są krocie. Samochody z PRL przeżywają drugą młodośćJeszcze przed chwilą złomowane, teraz warte są krocie. Samochody z PRL przeżywają drugą młodośćCzytaj dalej

Jest już w areszcie

Policjantka w dyskretny sposób powiadomiła funkcjonariuszy z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób KMP w Zielonej Górze. “Sprawdzenie tożsamości mężczyzny potwierdziło, że policjantka bardzo dobrze rozpoznała poszukiwanego. 28-latek trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do Aresztu Śledczego w Zielonej Górze” - pisze “GL”.

Jak podaje gazeta, rocznie Zielonogórski Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób poszukuje ponad 100 osób zaginionych oraz 350 ściganych listami gończymi. Wiele z takich spraw kryminalnych ciągnie się latami, przede wszystkim, gdy poszukiwani uciekają za granicę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  3. Od teraz nowy obowiązek. Auta muszą być konkretnie wyposażone
  4. 13. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiem
  5. Świadczenie 500 plus zniknie
Najbardziej absurdalne podatki w Polsce. Jedne budzą zdziwienie, inne wywołują śmiechNajbardziej absurdalne podatki w Polsce. Jedne budzą zdziwienie, inne wywołują śmiechCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News