Pies Kasi Tusk jest rasy Springer Spaniel Angielski
Piotr Molecki/East News
Autor Stanisław Węgrowski - 12 Stycznia 2020

Spacer z psem córki znanego polityka. Ciekawa oferta na licytacji WOŚP

Nie tylko ludzie mogą wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Okazuje się, że pomóc może także pies. Przynajmniej pośrednio. Wśród licytacji na rzecz WOŚP znalazł się spacer z psem Kasi Tusk.

Spacer z psem Kasi Tusk na aukcji WOŚP

Córka polityka poinformowała o aukcji za pośrednictwem mediów społecznościowych. “Jeśli któraś z Was chciałaby wybrać się na spacer ze mną i Portosem (i zobaczyć jak zachowuje się gdy nie pozuje), zobaczyć jak małe jest w rzeczywistości moje mieszkanie albo po prostu pogadać i napić się kawy... wesprzyjcie tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy i weźcie udział w licytacji #rzeczyodserca na której wystawiłam właśnie swoją aukcję” - czytamy we wpisie na Instagramie Kasi Tusk.

Pies

Córka przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej podkreśliła, że zwycięzca aukcji może zaprosić jedną osobę towarzyszącą. Licytacja w serwisie aukcyjnym Allegro zakończy się 31 stycznia. W niedzielę przed godziną 8. cena wynosiła już prawie 6 tysięcy złotych. Pies Kasi Tusk jest rasy Springer Spaniel Angielski.

Wiele ciekawych aukcji WOŚP

W Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy angażuje się wiele znanych osób z różnych dziedzin, np. politycy, sportowcy, czy przedstawiciele świata kultury. Licytacji jest mnóstwo. Na aukcjach można wygrać m.in. replikę medalu noblowskiego Olgi Tokarczuk, kolację z Krzysztofem Piątkiem i Robertem Lewandowskim, trening z Anią Lewandowską, auto Wojciecha Smarzowskiego czy suknię Agaty Kornhauser-Dudy.

To 28. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na "zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Papier toaletowy położony na desce klozetowej chroni przed bakteriami? Specjaliści ostrzegają
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. Wspaniała wiadomość. Emeryci dostaną dodatkowe pieniądze, wiemy dokładnie ile i kiedy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News