W Olsztynie proboszcz pomaga psom
EAST NEWS
Autor Komunikaty prasowe - 12 Stycznia 2020

Proboszcz z Olsztyna wpadł na świetny pomysł jak pomóc bezdomnym psom. Zaangażował wszystkich parafian

Pies do adopcji w kościele? Już niebawem w jednym z olsztyńskich świątyń parafianie będą mieli szansę poznać czworonogów, których będą mogli zaadoptować. Pomysł ten należy do jednego z kolejnych sukcesów Moniki Dąbrowskiej, która jest inicjatorką “Biegu na sześć łap”.

Pies do adopcji w kościele

“Nie uwierzycie! Po tylu miesiącach poszukiwań, trudnych dla mnie rozmów i rozczarowań znalazłam Kościół, w którym ksiądz zgodził się na wpuszczenie do środka Psiaka bezdomniaka i przedstawienie go wiernym” – napisała w mediach społecznościowych Monika Dąbrowska, miłośniczka zwierząt i inicjatorka Biegu na sześć łap, jak podaje portal Olsztyn.com.

Nie wiadomo na razie, który to kościół

Monika Dąbrowska póki co nie informuje, o który kościół dokładnie chodzi. Jedyne co wiadomo to fakt, że pies ze schroniska ma się spotkać z wiernymi 16 lutego o godzinie 11:30. Szczegóły będą znane dopiero po zdarzeniu. Tak zadecydowała inicjatorka “Biegu na sześć łap” w obawie, że ksiądz pod wpływem przeciwników, że się wycofać z przedsięwzięcia.

“Wiem że na zaufanie muszę zapracować. I ten jeden Psiaczek, to dla mnie spełnienie marzeń, bo usłyszy o nim 200 nowych osób, a każda z nich to szansa na dom tymczasowy lub stały! - powiedziała Monika Dabrowska, cytowana przez Olsztyn.com.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Papier toaletowy położony na desce klozetowej chroni przed bakteriami? Specjaliści ostrzegają
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. Wspaniała wiadomość. Emeryci dostaną dodatkowe pieniądze, wiemy dokładnie ile i kiedy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News