Na świecie jest bardzo dużo psów, które potrzebują pomocy. Kup piwo browaru NOOK i wesprzyj Fundację
Autor Stanisław Węgrowski - 2 Listopada 2019

Świetny pomysł na pomoc bezdomnym psom. Wystarczy, że kupisz pewien napój

Pies wsparty przez picie piwa? Fundacja Azylu pod Psim Aniołem i Browar NOOK wspólnie zorganizowali kampanię, dzięki której bezdomne psy będą mogły znaleźć bezpieczne miejsca zamieszkania.

Pies na etykiecie piwa

Pies uchodzi za najlepszego przyjaciela człowieka. Jest to też najpopularniejsze zwierzę domowe na świecie. Niestety, nadal wiele psów jest bezdomnych i żyje w złych warunkach. Co ma wspólnego pies i piwo? Na pewno fakt, że mają wielu miłośników. Pomóc biednym psom postanowił jeden z popularnych polskich browarów oraz fundacja, które zajmuje się opieką nad zwierzętami. W ramach akcji na etykietach piw browaru umieszczono podobizny psów. Jak podaje portal ofeminin.pl, kampania spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, a efekty współpracy firm są dostępne w wielu sklepach w Polsce.

Akcja została zorganizowana przez polski browar NOOK i Fundację Azylu pod Psim Aniołem. Jej celem jest znalezienie bezpiecznych miejsc zamieszkania dla psów ze schroniska. Na etykietach piw znajduje się pies, a raczej różne psy, które czekają na adopcję, co podkreśla wagę problemu, jakim jest duża ilość bezpańskich zwierząt. Jednak daje to też możliwość, by kupując piwo zauroczyć się takim zwierzęciem, jakim jest pies i znaleźć towarzysza na całe życie.

Wszystkich Świętych. Możesz stracić miejsce pochówku bliskiej osoby, istotne są terminyWszystkich Świętych. Możesz stracić miejsce pochówku bliskiej osoby, istotne są terminyCzytaj dalej

To szansa dla starszych zwierząt

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem działa jako dom tymczasowy dla kilkuset psów oraz kotów. Organizacja często zajmuje się starszymi zwierzętami, które z różnych przyczyn zostały odebrane poprzednim właścicielom. Nierzadko zwierzęta są chore, a także mają problemy z zaufaniem do człowieka, co wynika z ich przykrych doświadczeń. Takie zwierzęta zasługują na bezpieczny dom ze względu na swoje przejścia i powinny mieć możliwość dożycia swych dni w komfortowych warunkach.

1 procent z ze sprzedaży piw oznakowanych wyjątkowymi etykietami z podobizną psów jest przekazywanu na pomoc zwierzętom z Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Zebrane środki będą przeznaczane na najpilniejsze potrzeby podopiecznych, takie jak leczenie, pożywienie oraz bieżące wydatki. Piwa można kupić w sklepach sieci Auchan oraz Carrefour.

Fiat 126p był dumą FSM. Teraz doczeka się swojego następcy, pracują nad nim polscy projektanciFiat 126p był dumą FSM. Teraz doczeka się swojego następcy, pracują nad nim polscy projektanciCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spiesz się ze spłacaniem długów. Nowe prawo doprowadzi cię do ruiny
  2. Wiemy, skąd wzięły się pieniądze na trzynastą emeryturę. Wielu Polakom się to nie spodoba
  3. Nawet 200 tys. Polaków trafi na bruk. Ty także możesz zostać bez pracy
  4. ZUS masowo zabiera zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  5. Ojciec piątki dzieci pokłócił się z żoną. Zrobił test DNA, szybko go pożałował
  6. Fatalne informacje dla kierowców. Już niedługo paliwo absurdalnie zdrożeje, nadchodzi ciężki czas dla zmotoryzowanych

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na: Google News