Uratowany pies
unsplash, Jamie Street
Autor Komunikaty prasowe - 1 Lutego 2020

Milioner wykupił reklamę za 6 mln dolarów z podziękowaniami za uratowanie jego psa

“Aby podziękować weterynarzom za uratowanie swojego psa, właściciel firmy Weathertech postanowił wykupić blok reklamowy podczas tegorocznego Super Bowl” - informuje Nowy Marketing. W ten sposób chce on rozpowszechnić wiedzę na temat nowotworów u zwierząt.

U psa zdiagnozowano nowotwór

Pies właściciela firmy Weathertech David MacNeil w zeszłym roku chorował na nowotwór. Nie miał pozytywnych rokowań, można powiedzieć, że były one wręcz tragiczne, gdyż specjaliści oszacowali jego szanse na przeżycie na jeden procent.

Rekordowy mandat wypisano w Bydgoszczy. Raczej długo nikt go nie przebijeRekordowy mandat wypisano w Bydgoszczy. Raczej długo nikt go nie przebijeCzytaj dalej

Pies został poddany chemioterapii i radioterapii w University of Wisconsin School of Veterinary Medicine. Walczył z chorobą nowotworową aż kilka miesięcy, aż wreszcie udało się doprowadzić do całkowitego zniknięcia guza.

Reklama podczas Super Bowl

David MacNeil wybrał oryginalny sposób na podziękowanie lekarzom za uratowanie ukochanego psa, zdecydował się wszak wykupić blok reklamowy podczas Super Bowl. Kosztowało go to niebagatelną sumę kilku milionów dolarów. Stworzył on spot, w którym podzielił się historią swojego psa.

Największe hity eksportowe PRL-u. Kilka z nich naprawdę mocno cię zdziwiNajwiększe hity eksportowe PRL-u. Kilka z nich naprawdę mocno cię zdziwiCzytaj dalej

“Jego działanie ma przede wszystkim na celu zwiększenie świadomości na temat chorób nowotworowych wśród zwierząt i pokazanie, jak ważną w tym rolę odgrywają weterynarze” - podaje Nowy Marketing.

MacNeil obiecał, że zebrane środki dzięki emisji reklamy podczas Super Bowl pójdą na finansowanie badań zwierząt oraz zakup specjalistycznego sprzętu, który umożliwi weterynarzom skuteczniejsze ratowanie czworonogów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Anny Jantar nie zapomina o mamie. Obecny rok będzie dla niej szczególnie bolesny
  2. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  3. Od teraz nowy obowiązek. Auta muszą być konkretnie wyposażone
  4. 13. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiem
  5. Bardzo zła wiadomość dla emerytów. Nie pomogą 13-tki, ani 500 plus dla seniorów
MEN opublikowało listę najbardziej pożądanych zawodów w najbliższych latach. Profesje, które gwarantują pracęMEN opublikowało listę najbardziej pożądanych zawodów w najbliższych latach. Profesje, które gwarantują pracęCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News