Pekao oferuje kredyty
materiały prasowe
Autor Komunikaty prasowe - 5 Marca 2020

Wielka wyprzedaż kredytów w Pekao

Bank Pekao S.A. oferuje klientom firmowym atrakcyjną ofertę pożyczki Przekorzystnej Biznes lub kredytu w rachunku bieżącym. Do 31 marca 2020 r. przedsiębiorcy mogą liczyć na niską marżę i prowizję zagwarantowane w promocji „Wielka wyprzedaż kredytów w Pekao”.

Oferta adresowana jest do klientów biznesowych, którzy w chwili złożenia wniosku kredytowego nie posiadają w Pekao pożyczek, kredytów czy kart kredytowych. W ramach promocji, mogą ubiegać się o pożyczkę w wysokości nawet 300 tys. zł na dowolny cel związany z prowadzona działalnością gospodarczą. „Wielka wyprzedaż kredytów w Pekao” gwarantuje marżę w wysokości 3,50 proc. dla kredytów i pożyczek, a także atrakcyjną prowizję przygotowawczą od 1 proc.

Klienci, którzy chcą skorzystać z oferty, muszą do 31 marca br. podpisać z Bankiem Pekao umowę o pożyczkę Przekorzystną Biznes lub kredyt w rachunku bieżącym i zadeklarować, że zostaną one objęte gwarancją PLD de minimis. Kredyt lub pożyczka mogą zostać przeznaczone na dowolny cel z wyjątkiem spłaty innych zobowiązań zaciągniętych w Pekao samodzielnie lub przez inną osobę czy podmiot.

Oferta „Wielka wyprzedaż kredytów w Pekao” to kolejny element budowania silnej pozycji Banku Pekao na rynku kredytów i pożyczek dla przedsiębiorców.

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i jednym z trzech największych banków uniwersalnych w Polsce z ponad 200 mld zł aktywów
i kapitalizacją rynkową ponad 25 mld zł. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 5,5 mln klientów detalicznych. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację
w Polsce. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (jest w gronie trzech najbardziej odpornych wśród 48 banków w Europie w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA).

Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat, wypłacając łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.

POWYŻSZY ARTYKUŁ JEST KOMUNIKATEM PRASOWYM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News