Pamiątka
Obraz 07berlin z Pixabay
Autor Oktawian Góral - 17 Września 2020

Jubileuszowy medal dla każdego Polaka. Skarbnica Narodowa kusi darmową pamiątką

Pamiątka Bitwy Warszawskiej 1920 roku w formie jubileuszowego medalu całkowicie za darmo. Skarbnica Narodowa kusi bezpłatnym orderem. Jak zamówić wartościową pamiątkę?

Pamiątka Bitwy Warszawskiej 1920 roku została uwieczniona na specjalnym, jubileuszowym medalu Skarbnicy Narodowej. Spółka chce w ten sposób oddać cześć poległym w wojnie polsko-bolszewickiej sprzed 100 lat. Okazjonalny medal jest do wzięcia całkowicie za darmo. Wystarczy wypełnić formularz.

Pamiątka bitwy

Klient Biedronki opublikował demaskujący film. Oburzająca sprawa poruszyła internautówKlient Biedronki opublikował demaskujący film. Oburzająca sprawa poruszyła internautówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Cztery razy wyższe mandaty, postój jako kara. Zmiany w kodeksie drogowym są tylko kwestią czasu?
2. Często boli cię lewa ręka? Uważaj, może być to objaw groźnej choroby
3. Oszczędności Polaków topnieją w oczach. Straty wynoszą nawet miliardy złotych, nie ma na to rady?

– W 2020 roku obchodzimy 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej. Stoczona w sierpniu 1920 roku zadecydowała o zachowaniu przez Polskę niepodległości i ochroniła Europę przed ekspansją bolszewizmu. Było to możliwe dzięki realizacji genialnej strategii Józefa Piłsudskiego oraz determinacji polskiego społeczeństwa – czytamy na stronie Skarbnicy Narodowej. Spółka postanowiła z okazji okrągłej rocznicy starcia wojsk polskich i bolszewickich wydać bezpłatnie swój medal każdemu kto będzie chętny.

Jedyny koszt jaki ponosi osoba zamawiająca medal to kwota 11,95 zł – za pakowanie i wysyłkę. Jubileuszowy medal jest wykonany z miedzioniklu, waży 15 g, a jego średnica to 33 mm. Na awersie pamiątki znajduje się szarżujący kawalerzysta. W tle postaci umieszczono podobiznę Józefa Piłsudskiego na Kasztance. Rewers medalu to wizerunek polskiego godła z 1919 roku.

Dla osób chcących nadać odrobinę wyjątkowości swojej pamiątce, Skarbnica Narodowa przygotowała specjalną ofertę. Medal można uszlachetnić 24-karatowym złotem. Koszt takiego uszlachetnienia to 49 złote.

Zamówienie bezpłatnego medalu jest równoznaczne z zapisaniem się do newslettera Skarbnicy Narodowej, z którego jednak można się w każdej chwili wycofać.

Pamiątka

Fot: Skarbnica Narodowa

Oszczędności Polaków topnieją w oczach. Straty wynoszą nawet miliardy złotych, nie ma na to rady?Oszczędności Polaków topnieją w oczach. Straty wynoszą nawet miliardy złotych, nie ma na to rady?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pokaz siły Lecha Poznań. Efektowna wygrana w Lidze Europy
  2. Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu
  3. Nie zaszczepisz się, możesz stracić pracę. Pracodawcy z silnym orężem prawnym
  4. Podwyższenie emerytury nie tylko dla emerytów z 1953 r.? Zyskać mogłaby jeszcze większa grupa seniorów
  5. Klient Biedronki opublikował demaskujący film. Oburzająca sprawa poruszyła internautów
  6. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
Będzie kolejna odsłona popularnego programu. Dadzą 5 tys. zł, ale pod jednym warunkiemBędzie kolejna odsłona popularnego programu. Dadzą 5 tys. zł, ale pod jednym warunkiemCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News