oświadczenia ws. zamrożenia cen prądu
Pixabay/blickpixel
Autor Paulina Musianek - 29 Lipca 2019

Ostatnia chwila na złożenie oświadczenia ws. zamrożenia cen prądu

Mikro i mali przedsiębiorcy, szpitale, jednostki samorządu terytorialnego mogą składać oświadczenia potwierdzające uprawnienie do zamrożenia cen energii tylko dzisiaj, czyli do poniedziałku, 29 lipca, jak przypomina Energa.

Ministerstwo Energii poinformowało w piątek, że punkty obsługi będą przyjmować oświadczenia potwierdzające uprawnienie do zamrożenia cen energii elektrycznej do poniedziałku do północy.

Ministerstwo Finansów szykuje nowy podatek. Do budżetu wpadnie 217,5 miliona złMinisterstwo Finansów szykuje nowy podatek. Do budżetu wpadnie 217,5 miliona złCzytaj dalej

Informujemy, że punkty obsługi klienta w spółkach energetycznych pracują w sobotę, niedzielę, a w poniedziałek do północy - napisano w komunikacie resortu. Ustawowy termin mówił o 27 lipca, jednak ze względu na to, że jest to sobota, czyli dzień wolny, to oświadczenia można składać jeszcze w pierwszym, przypadającym po terminie dniu roboczym, czyli 29 lipca. Informacje w tej sprawie rozesłały w piątek m.in. spółki dystrybucyjne Energi, Tauronu i PGE.

Jak złożyć takie oświadczenie? Można to zrobić osobiście w punktach obsługi głównych sprzedawców prądu lub wysłać pocztą do 29 lipca br. (decyduje data stempla pocztowego).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę?
  2. Lidl będzie teraz budował mieszkania
  3. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  4. Kraje egzotyczne walczą z “begpackersami”

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na: Google News