pieniądze-pixabay-BeatriceBB
pixabay, BeatriceBB
Autor Komunikaty prasowe - 8 Lutego 2020

Ty też możesz zarobić na Oscarach. Kwoty idą w tysiące złotych

Oscary to świetna okazja do zarobku, wystarczy tylko dobrze obstawić swój typ w firmie bukmacherskiej. “Gdyby Oscary zależały od analityków STS, największej firmy bukmacherskiej w Polsce, statuetkę dla najlepszej aktorki odebrałaby Renee Zellweger, a dla najlepszego aktora - Joaquin Phoenix” - informuje WP.

Oscary okazją do zarobku

“Gala rozdania Oscarów od wielu lat jest ważnym wydarzenie dla graczy STS. Notujemy coraz większe zainteresowanie zakładami na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, polityczne czy społeczne. Stąd stale rozbudowujemy naszą ofertę po to, żeby odpowiadać na rosnące oczekiwania klientów” – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS, jak cytuje WP.

Która aktorka dostanie Oscara

W kategorii najlepszej aktorki największą szansę na Oscara, zdaniem analityków STS ma Renee Zellweger (Judy) z kursem 1,03. W czołówce bukmacherów znajduje się także Scarlett Johansson za rolę w filmie Historia Małżeńska. Jeśli postawisz na nią 100 zł, masz szansę na wygraną 1056 zł - kurs 12,00.

“Spośród nominowanych najmniejsze szanse mają Saoirse Ronan (kurs 35,00) oraz Charlize Theron (kurs 35,00) – w przypadku otrzymania statuetki przez którąś z tych aktorek – wiązać się będzie z wygraną w wysokości 2 772 zł’ - podaje WP.

Który aktor zgarnie statuetkę

Według bukmacherów STS, statuetka znajdzie się w rękach Joaquina Phoenixa za rolę w Jokerze (kurs 1,02). Drugi w kolejce do Oscara jest Adam Driver (Historia małżeńska) z kursem 10,00. Jeśli postawisz 100 zł na jego zwycięstwo, wygrasz 880 zł.

“Leonardo DiCaprio (Pewnego razu w Hollywood) zajmuje trzecią lokatę – kurs 35,00. Stawkę zamykają Antonio Banderas (Ból i blask) z kursem 50,00 oraz Jonathan Pryce (Dwóch papieży) z kursem 65,00. Prawidłowe wskazanie ich jako zwycięzców będzie oznaczać wygraną w wysokości odpowiednio – 3 960 zł oraz 5 148 zł” - podaje WP.

Najlepszy film nieanglojęzyczny

Najlepszym filmem nieanglojęzycznym będzie w opinii bukmacherów STS Parasite, z kursem 1,01. Boże ciało nie ma praktycznie żadnych szans na statuetkę - kurs 50,00. W przypadku gdy jednak postawisz na ten polski film 100 zł i dostanie on nagrodę, zdobędziesz 3960 zł.

Ogrzewanie domu pod czujnym okiem rządu. Kontrolerzy przyjdą i zbiorą wszystkie dane o twoim domuOgrzewanie domu pod czujnym okiem rządu. Kontrolerzy przyjdą i zbiorą wszystkie dane o twoim domuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Gdzie pracuje Marta Kaczyńska? Wiemy na czym zarabia
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Od teraz nowy obowiązek. Auta muszą być konkretnie wyposażone
  5. Link 513. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiem
  6. Już pewne. Koniec 500 plus, wszyscy dostaną w rzeczywistości o wiele mniej
Skonfiskują samochód i sprzedadzą go na aukcji. Kraj, który nie ma litości wobec nieodpowiedzialnych kierowcówSkonfiskują samochód i sprzedadzą go na aukcji. Kraj, który nie ma litości wobec nieodpowiedzialnych kierowcówCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News