orange-obliczenia-pxhere
Pxhere
Autor Stanisław Węgrowski - 24 Lutego 2020

Orange podwyższa ceny. Abonament droższy nawet o 30 zł

Orange Polska podnosi abonament dla firm. Cztery nowe taryfy wynoszą od 45 do 100 złotych miesięcznie. W ramach nowej oferty zwiększą się pakiety transmisji danych, w Polsce i w Unii Europejskiej, a także dodatkowe usługi.

Orange podnosi taryfy dla firm

Abonament w najtańszym wariancie oferowany przez Orange wynosi 45 zł miesięcznie, czyli o 5 zł więcej niż dotychczas, jednak daje 20 GB transmisji danych w kraju, o 3 GB więcej. Pakiet danych w Unii Europejskiej także wzrósł (o 1,75 GB) i teraz wynosi 5,86 GB - podaje portal bankier.pl.

Za brak rejestracji możesz zapłacić aż 1000 zł. Wielu Polaków wciąż o tym zapominaZa brak rejestracji możesz zapłacić aż 1000 zł. Wielu Polaków wciąż o tym zapominaCzytaj dalej

Orange proponuje też pakiet za 60 zł miesięcznie, gdzie jest 30 GB danych w Polsce oraz 7,82 GB danych w państwach należących do Unii Europejskiej. Tu także mamy podwyżkę opłaty (wobec 50 zł wcześniej), ale i większe możliwości.

W Orange coraz drożej

Następny oferowany przez Orange pakiet to koszt 75 zł co miesiąc. W tym wariancie jest 70 GB w kraju i 12,27 GB w Unii Europejskiej. Orange Polska wprowadza też nowy abonament w wysokości 100 zł, gdzie konsumenci mogą liczyć na 150 GB danych w kraju 13,03 GB w państwach należących do Unii Europejskiej.

Jak podaje portal bankier.pl, trzy droższe opcje oferowane przez Orange zawierają także usługi dodatkowe wliczone w cenę abonamentu (odpowiednio jedną, dwie lub trzy), które klient może wybrać z siedmiu dostępnych. Wśród nich znajdują m.in serwis telefonu, pakiet przeciwdziałania cyberatakom z podstawowym wsparciem IT, dodatkowe połączenia międzynarodowe czy dodatkowy pakiet internetu w Polsce.

Absolutna awangarda elektroniczna. TOP 10 smartfonówAbsolutna awangarda elektroniczna. TOP 10 smartfonówCzytaj dalej

Klienci indywidualni płacą więcej już od maja zeszłego roku

Nowych, wyższych opłat dla firm można się było spodziewać. Jeszcze w maju 2019 roku Orange Polska podniósł o 5 zł opłaty dla klientów indywidualnych. Swoje opłaty podnieśli także inni operatorzy, m.in. sieć Play. Podwyżki były efektem kilkuletniej walki cenowej operatorów, która spowodowała, że w Polsce ceny za usługi telekomunikacyjne są jednymi z najniższych w Unii Europejskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żałoba w Policji: wrzątek zalał kojec. Przejmujące zdjęcia poległych psów
  2. Najczęstsze nowotwory w Polsce. Przytłaczające dane
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Ostrzeżenia GIS przed wyjazdem w jedno miejsce. Wizyta w europejskim kraju może zakończyć się bardzo źle
Najdroższe samochody świata. TOP 10 pięknych aut wartych fortunęNajdroższe samochody świata. TOP 10 pięknych aut wartych fortunęCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News