Operacja plastyczna coraz popularniejsza
Unsplash.com Olga Guryanova
Autor Konrad Karpiuk - 19 Sierpnia 2020

Polacy przez pandemię oszaleli na punkcie jednej usługi. Ustawiają się niemal w kolejkach

Operacja plastyczna stała się popularniejszym zabiegiem w trakcie pandemii koronawirusa. Okazało się, że Polacy bardzo chętnie korzystają z osiągnięć medycyny estetycznej.

Operacja plastyczna coraz popularniejsza w Polsce i to w czasie pandemii

Operacja plastyczna w dobie pandemii koronawirusa wydaje się dosyć ekscentrycznym pomysłem. Mało kto by się tego spodziewał, ale według statystyk, nawet kilkadziesiąt procent osób więcej decyduje się na skorzystanie z gabinetów medycyny estetycznej. Dziennikarze portalu money.pl zapytali o to kilku polskich chirurgów plastycznych i ci potwierdzili, że mają więcej chętnych niż zwykle.

Jest więcej niż jeden powód takiej sytuacji, jeden z nich związany jest z pracą zdalną. Zwykle po niedużych zabiegach, trzeba przejść okres przejściowy, który powinno się spędzić w domu. Osoby, które skorzystały z zabiegu medycyny estetycznej, świeżo po jego wykonaniu mogą nie być jeszcze zbyt estetyczni, dopóki np. nie zejdzie opuchlizna, czy zaczerwienienie skóry. Pracując zdalnie, mogą przejść przez ten okres, nie biorąc urlopu.

Rząd szykuje kolejną zmianę w temacie odpadów. Ma mocno wpłynąć na opłaty za ich wywózRząd szykuje kolejną zmianę w temacie odpadów. Ma mocno wpłynąć na opłaty za ich wywózCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
2. Podwyżki dla posłów, ale nie dla Polaków? Rząd zdecydował, wszystko jest już jasne
3. Jacek Kurski podczas wywiadu został niespodziewanie zapytany o odejście kultowego dziennikarza z TVP. "Ostatnio do niego dzwoniłem"

Nie mogą jechać na wakacje, więc fundują sobie operacje plastyczne

Ponadto jak zauważył w rozmowie z money.pl, chirurg plastyczny dr Andrzej Sankowski jest większe zainteresowanie nie tylko drobnymi zabiegami, ale także tymi drogimi i skomplikowanymi jak np. powiększanie piersi. Powodem mają być większe oszczędności Polaków, którzy rezygnują często z wakacji za granicą, lub z wakacji w ogóle (choć nie zawsze wakacje w Polsce będą tańsze).

Z kolei Marlena Czarnecka z Medikliniki stwierdziła, że przez pierwsze tygodnie pandemii klienci bali się przychodzić na zabiegi, ale w maju znów zaczęli realizować przełożone wizyty. Co ciekawe, ten trend wystąpił nie tylko w Polsce. Nie tak dawno temu BBC napisało, że operacje plastyczne podczas pandemii stały się popularniejsze na całym świecie, w tym w USA, Japonii, Korei Południowej i Australii.

Waloryzacja emerytur 2021. Przyszłoroczne podwyżki mogą być kompletnym rozczarowaniem, będą zmiany?Waloryzacja emerytur 2021. Przyszłoroczne podwyżki mogą być kompletnym rozczarowaniem, będą zmiany?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła nagle zaatakowała swojego byłego męża. Ujawniła jego przykry sekret, chodzi o ich dzieci
  2. Zła wiadomość dla Polaków. Kolejny kraj rozszerza "czerwoną listę"
  3. Wielka awaria w ZUS, nie działa kluczowy system. Tysiące Polaków odciętych od pomocy lekarza
  4. Koronawirus uwielbia wesela. Ekspert tłumaczy dlaczego imprezy ślubne są tak obfite w zakażenia
  5. Posłom się nie udało, przejdzie w Kancelarii Prezydenta. Dostaną więcej o 2 tys. zł do wypłaty
  6. Wrzucił skorupki z jajek do piekarnika, a potem zblendował. Znajomi najpierw się śmiali, a potem robili to samo

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News