Za wysokie odszkodowanie dała sobie odciąć rękę.
Pxhere
Autor Wiktoria Pękalak - 12 Września 2020

22-latka urąbała sobie rękę, żeby zdobyć blisko 4,5 mln zł. Ale nie wszystko poszło zgodnie z planem

Niektórzy są w stanie zrobić wiele, by zarobić. Para ze Słowenii chciała wyłudzić wysokie odszkodowanie - 1,2 mln euro. W tym celu Julija Adlesić pozwoliła partnerowi odciąć sobie rękę piłą tarczową.

Za odszkodowanie dała sobie uciąć rękę

Na początku ubiegłego roku Julija Adlesić pozwoliła swojemu partnerowi, by odciął jej rękę, dzięki czemu para miała wyłudzić odszkodowanie w wysokości prawie 1,2 mln euro. Kiedy mężczyzna pozbawił swoją partnerkę nadgarstka zadzwonili do regionalnego centrum ratownictwa mówiąc, że do wypadku doszło podczas pracy w tartaku, podaje RMF FM.

Wszystko mogłoby pójść po ich myśli, gdyby nie fakt, że sprawą zainteresowali się śledczy, którzy odkryli, że pierwsza polisa ubezpieczeniowa została wykupiona przez Adlesić w 2018 roku, by potem skorzystać z usług czterech innych firm ubezpieczeniowych, co pozwoliłoby im otrzymać odszkodowanie w wysokości 1,16 mln euro.

Świetne wieści dla seniorów. Uprawnionych do pobierania wyższych emerytur będzie znacznie więcejŚwietne wieści dla seniorów. Uprawnionych do pobierania wyższych emerytur będzie znacznie więcejCzytaj dalej

Dalsze prace śledczych wykazały, że w misterny plan była zaangażowana cała rodzina, a funkcję mózgu operacji pełnił Sebastien Abramow, partner 22-latki, który przetransportował ranną kobietę do szpitala. Podejrzenia medyków wzbudził fakt, że mężczyzna nie przywiózł do szpitala odciętej ręki, co później pozwoliło orzec przez sąd, że było to działanie z premedytacją, by lekarze nie mogli przyszyć kobiecie ręki dzięki czemu obrażenia będa trwałe i pozwolą parze otrzymać pełne odszkodowanie.

DZISIAJ W GRZEJE:
1. Wchodzi kolejna opłata. Rachunki w górę o 130 zł
2. Afera mięsna w Biedronce. Para natychmiast zgłosiła sprawę, gdy odkryła, co znajduje się w opakowaniu

Ratownicy odzyskali jednak w końcu nadgarstek kobiety i przyszyli go na jego miejsce.

W dalszym dochodzeniu prokuratura odkryła, że na kilka dni przed wypadkiem Abramow szukał w internecie ofert protez rąk, a także to, że para była doskonale przygotowana do “zabiegu”. W pobliżu miejsca zdarzenia znajdowała się przyszykowana wcześniej apteczka z bandażami.

Kolejny podatek ze srogą podwyżką od przyszłego roku. Mało kto ma szansę uniknąć opłatyKolejny podatek ze srogą podwyżką od przyszłego roku. Mało kto ma szansę uniknąć opłatyCzytaj dalej

Julija Adlesić została skazana przez sąd okręgowy w Lublanie na karę pozbawienia wolności na dwa lata, jej partner Sebastien w więzieniu spędzi rok dłużej, bo 3 lata, ojciec mężczyzny dostał wyrok na rok w zawieszeniu, matkę Sebastiena uniewinniono.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Kubica wraca do Formuły 1. Przekazał informację, na którą czekali wszyscy
  2. Został zwolniony z Pytania na śniadanie z dnia na dzień. Teraz odpowiada na pytania o kłótnie za kulisami
  3. Problematyczny dochód seniora i 13. emerytura. Wielu seniorów chcąc otrzymać pomoc musi przedstawić oświadczenie
  4. ING o słonym rachunku dla Polaków. Jedynym sposobem na uniknięcie jest szybki zwrot
  5. 30 września wejdzie w życie nowe prawo. Na zakupach możesz się nieźle zdziwić
  6. Najbardziej pożądany adres w stolicy. Kuba Błaszczykowski kupił trzy apartamenty przy Złotej 44
Popularny bank wydał pilny komunikat dla klientów. Chodzi o ich bezpieczeństwoPopularny bank wydał pilny komunikat dla klientów. Chodzi o ich bezpieczeństwoCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News