Odra źródłem potwora. Historia z Wrocławia przeraża.
Flickr, Fabian Reus
Autor Kamila Jeziorska - 4 Października 2020

Wrocław: Poszli na zwykły spacer i zobaczyli w Odrze wielkiego, egzotycznego stwora. Trwają już poszukiwania zwierzęcia

Historia znad wrocławskiej Odry może przyprawić o prawdziwe dreszcze. Do tej pory jeden stwór na świecie budził przerażenie i była to japońska Godzilla, która doczekała się nawet kilku filmów o sobie. Tym razem wrocławską Godzillę odkryła jedna ze spacerowiczek.

Godzilla atakuje nad Odrą

Godzilla atakowała przed laty w Japonii, a teraz to Wrocław doczekał się podobnej historii. Wielkiego stwora zauważyła jedna ze spacerowiczek na wrocławskim Rędzinie. Jak się okazuje, zwierzę z reguły nie występuje w Polsce.

Spacerowiczka zauważyła w wodzie aligatora. - Maleństwo miało około metra długości, nikt z obecnych nie wierzył, że widzi krokodyla, powiedziała w rozmowie z Gazetą Wrocławską. Natychmiast zawiadomiła policję, a ta już rozpoczęła poszukiwania "Wrocławskiej Godzilli".

Najpierw dostali od rządu pieniądze, teraz zapłacą od tego podatek. Niemiła niespodzianka od fiskusaNajpierw dostali od rządu pieniądze, teraz zapłacą od tego podatek. Niemiła niespodzianka od fiskusaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, chodzi o specjalne obostrzenia na Wszystkich Świętych. Polacy powinni się przygotować?
2. Walczyli do końca, niestety nic nie dało się zrobić. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
3. Najpierw dostali od rządu pieniądze, teraz zapłacą od tego podatek. Niemiła niespodzianka od fiskusa

Odra siedliskiem aligatora

Służby relacjonują, że wrocławska Godzilla nie jest niebezpieczna dla ludzi, a zagrożenie stwarza wyłącznie dla lokalnych zwierząt. Zwierzę najprawdopodobniej pochodzi z pseudohodowli i mogło zostać wyrzucone przez właściciela.

Jeśli Godzilla znad Odry zostanie schwytana to trafi do ogrodu zoologicznego. To już druga taka sytuacja w Polsce. Dwa lata temu trwały poszukiwania pytona tygrysiego w Warszawie nad Wisłą. Cóż, miejmy nadzieję, że tym razem nikt nie zaatakuje miasta, a wrocławska Godzilla odnajdzie szczęśliwe życie na mokradłach.

Dzisiaj zrobimy zakupy, ale nie wszędzie. Ile niedziel handlowych zostało jeszcze do końca roku?Dzisiaj zrobimy zakupy, ale nie wszędzie. Ile niedziel handlowych zostało jeszcze do końca roku?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pieniądze od rządu miały pomóc tysiącom Polek i Polaków. Uważaj, teraz może zapukać skarbówka
  2. Zamawiasz przejazdy przez aplikacje? Dziś wszystko się zmieni, wielu będzie niezadowolonych
  3. Wrocław: Poszli na zwykły spacer i zobaczyli w Odrze wielkiego, egzotycznego stwora. Trwają już poszukiwania zwierzęcia
  4. Ekspert nie ma wątpliwości. Zaleca ponowny mini-lockdown
  5. Nie ma znaczenia czy mieszkasz w domu czy mieszkaniu. Od kwoty nowej opłaty zrobi Ci się słabo
  6. Opuszczony salon samochodowy a w środku same perełki. Widok zachwyci niejednego sympatyka motoryzacji

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News