Wielkie odkrycie bratanka Pablo Escobara
Wikimedia/Juan Pablo Escobar, (CC BY-SA 4.0)
Autor Wiktoria Pękalak - 29 Września 2020

Niebywałe odkrycie w domu Pablo Escobara. Bratanek barona miał wizję

Takiego odkrycia chciałby dokonać każdy z nas. Bratanek Pablo Escobara, Nicolás Escobar znalazł w domu króla kokainy 18 milionów dolarów, czyli ok. 70 milionów złotych. Sposób w jaki mężczyzna trafił na skarb jest dość osobliwy.

Odkrycie warte 70 mln zł

O niesamowitym odkryciu poinformował kolumbijskie media sam Nicolás Escobar. Przekazał, że znalazł schowaną w ścianie byłego domu narkotykowego barona plastikową torbę z pieniędzmi. Trudno powiedzieć co jest w tej sprawie bardziej zastanawiające: fakt, że Nicolás zdecydował się przyznać do tak wartościowego odkrycia, czy sposób, w jaki na nie natrafił.

Lidl natychmiastowo wycofuje hitowy produkt. Może doprowadzić do ciężkiego uszczerbku na zdrowiuLidl natychmiastowo wycofuje hitowy produkt. Może doprowadzić do ciężkiego uszczerbku na zdrowiuCzytaj dalej

Według relacji mężczyzny to nie pierwszy raz kiedy trafił na wielkie sumy należące do jego wujka. Nic dziwnego, u schyłku swojej burzliwej kariery, Escobar był 7. najbogatszą osobą na świecie. Mówi się, że w posiadłościach należących niegdyś do kokainowego potentata schowane są potężne sumy.

„Za każdym razem, gdy siedziałem w jadalni i patrzyłem w stronę parkingu, widziałem mężczyznę wchodzącego na to miejsce i znikającego” - opowiedział Nicolás cytowany przez BBC.

Oprócz emerytury można wyciągnąć ogromny dodatek. Da ci potężny zastrzyk gotówki, nawet 6-krotność pensjiOprócz emerytury można wyciągnąć ogromny dodatek. Da ci potężny zastrzyk gotówki, nawet 6-krotność pensjiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Dokładnie sprawdzili, w których sklepach jest najtaniej. Różnice są gigantyczne
2. Serce 17-latka przestało bić na 20 minut. Opowiedział co zobaczył po drugiej stronie
3. Umowa o dzieło z drastycznymi zmianami. Masz dostać jeszcze mniej

„Zapach [w środku] był zaskakujący. Zapach 100 razy gorszy niż coś, co umarło” - tłumaczył bratanek Pabla i wyznał, że oprócz pieniędzy znalazł maszynę do pisania, telefony satelitarne, złote pióro i niewywołaną jeszcze rolkę filmu.

500 plus z problemami. Nie zauważysz zmian, możesz nie dostać świadczenia500 plus z problemami. Nie zauważysz zmian, możesz nie dostać świadczeniaCzytaj dalej

Niektóre ze znalezionych sprzed kilkudziesięciu lat banknotów nie nadawały się do użytku, ponieważ okazały się zepsute.

W jednym z wywiadów Nicolás wyznał, że był ze swoim wujem blisko i niejednokrotnie mu towarzyszył. Raz nawet został porwany przez osoby, które chciały wyciągnąć informacje dotyczące kryjówki Escobara. „Byłem torturowany przez siedem godzin. Dwóch moich pracowników zostało zaatakowanych piłą łańcuchową” - wyznał Nicolás.

Miała dostać mandat 500 zł, ale odmówiła współpracy. Teraz bezwzględnie musi zapłacić 3370 złMiała dostać mandat 500 zł, ale odmówiła współpracy. Teraz bezwzględnie musi zapłacić 3370 złCzytaj dalej

Kokainowy król

Pablo Escobar urodził się w 1949 roku i już jako młody, ledwie 20-letni mężczyzna założył kartel narkotykowy. Prawdopodobnie nawet on sam nie przypuszczał jak daleko zajdzie w swojej branży. W okresie świetności jego gang dostarczał 80 proc. kokainy do Ameryki. Wielcy muzycy tworzący w tym czasie w Ameryce, często nadużywali narkotyków, zatem można ze sporym prawdopodobieństwem stwierdzić, że towar załatwiał im właśnie Escobar.

Narkotykowy baron dorobił się tak wielkiego bogactwa, że przez siedem lat jego nazwisko widniało na liście światowych miliarderów. Mówi się, że jest winny 4 tys. morderstw. Mimo wątpliwego moralnie życiorysu przez wielu był kochany, nazywano go Robinem Hoodem, ponieważ chętnie inwestował w najbiedniejsze dzielnice swojego rodzimego Medellín.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Papier toaletowy, makaron i ryż znowu znikają z półek. W Polsce również padają niepokojące rekordy zakażeń, co dalej?
  2. Dziwne zdarzenie na warszawskiej "Patelni". Wszystko się nagrało
  3. Z kupnem mieszkania jeszcze się wstrzymaj. Niebawem będą aż 30 proc. tańsze
  4. Po 15 latach zażądali od niego zapłaty abonamentu RTV. Jednak wyrok sądu upokorzył Pocztę
  5. Kontrole w sklepach, możesz zdziwić się na zakupach. Inspekcja powołuje się na jeden przepis
  6. Wideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadku
Ograniczenia w działaniu Poczty. Nie wszędzie wyślesz przesyłkęOgraniczenia w działaniu Poczty. Nie wszędzie wyślesz przesyłkęCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News