niemcy-pixabay-resonetic
Obraz David ROUMANET z Pixabay
Autor Stanisław Węgrowski - 27 Kwietnia 2020

Niemiecka tajna policja ściga obywateli łamiących obostrzenia. W Bawarii są pierwsze efekty

Niemcy zawsze słynęli ze swojej solidności. Nie inaczej jest w przypadku pilnowania przestrzegania ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa. Tajni agenci policji wykryli w Bawarii dwa salony fryzjerskie, które pracowały pomimo zakazu.

Niemcy prowadzili podziemne zakłady fryzjerskie

Niemcy także wprowadzili restrykcje gospodarcze, a działalność salonów fryzjerskich jest zabroniona. Ale nie wszyscy chcą przestrzegać przepisów. Jak podaje “Puls Biznesu” w Bawarii działały dwa zakłady fryzjerskie, które zostały urządzone w piwnicach prywatnych posiadłości.

Niemcy. Tajni agenci wkraczają do akcji

Tajna policja Niemiec postanowiła zweryfikować zdobyte informacje. Agenci udający klientów ustalili, że są tam świadczone nielegalnie usługi fryzjerskie. W zakładzie w Elsenfeld w kolejce do strzyżenia były dwie osoby, z kolei w Momlingen na usługę czekał jeden klient. “PB” zwraca uwagę, że oba salony miały profesjonalne wyposażenie.

Możliwa obniżka pensji i obowiązkowy urlop dla wszystkich w firmie. Wchodzą nowe przepisy, związki nie pomogąMożliwa obniżka pensji i obowiązkowy urlop dla wszystkich w firmie. Wchodzą nowe przepisy, związki nie pomogąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Jest opinia Sądu Najwyższego. "Zagrożenie dla bezpieczeństwa w ogromnej skali"

Niemiecka policja rozpoczęła śledztwo w sprawie złamania zakazu prowadzenia działalności, który na terenie Bawarii jest najsurowszy w całych Niemczech.

Nieoficjalne: Rząd da 1500 zł dopłaty do rachunków na mieszkanie. Możesz otrzymać pomoc w dwóch przypadkachNieoficjalne: Rząd da 1500 zł dopłaty do rachunków na mieszkanie. Możesz otrzymać pomoc w dwóch przypadkachCzytaj dalej

Niemcy złagodzą restrykcje w maju

Na początku epidemii wiele działalności mogło być prowadzonych u naszych sąsiadów. Jednak wraz z pogorszeniem sytuacji epidemicznej Niemcy wprowadzili dodatkowe ograniczenia, które doprowadziły do zamknięcia salonów fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu oraz salonów masażu.

Tego rodzaju działalność będzie mogła zostać wznowiona w Niemczech od 4 maja. Według nowych przepisów zarówno pracownicy, jak i klienci zakładów fryzjerskich będą musieli nosić maseczki w trakcie usługi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy spadnie deszcz? Prognoza IMGW rozwiewa wszystkie wątpliwości
  2. Rząd podał datę otwarcia galerii handlowych. Przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Niewielu wie, że Kim Dzong Un ma troje dzieci. Wiadomo, czemu żadne nie może przejąć po nim władzy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News