nie żyje radny PiS
Wikipedia/Adrian Grycuk
Autor Paulina Musianek - 21 Października 2019

Radny PiS Tomasz Jędrzejczak nie żyje. Jego ciało wyłowiono z Portu Czerniakowskiego

Nie żyje radny PiS Tomasz Jędrzejczak. Ciało mężczyzny wyłowiono z Wisły w sobotę w Porcie Czerniakowskim. Sprawą zajęła się prokuratura.

Nie żyje radny PiS

52-letni Tomasz Jedrzejczak nie żyje. Jak poinformowało RMF FM, jego ciało zostało wyłowione z Wisły w sobotę w Porcie Czerniakowskim. Mężczyzna wraz z żoną w piątek 18 października wyszli z koncertu na Torwarze w Warszawie. Wtedy też, to nieoficjalne ustalenia radia, małżeństwo rozdzieliło się - mężczyzna przeszedł na drugą stronę ulicy Czerniakowskiej, zaś kobieta miała wrócić do ich domu.

Wybory mogą być unieważnione. Do Sądu Najwyższego wpłynął wniosekWybory mogą być unieważnione. Do Sądu Najwyższego wpłynął wniosekCzytaj dalej

Ciało radnego polityka odnaleziono dzień później pod Mostem Łazienkowskim w Warszawie. Jak informował lokalny portal łowiczanin, spostrzegł je ponoć pływający na Wiśle kajakarz, który powiadomił służby ratunkowe.

Śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Prokuratura bada już sprawę śmierci. Tomasz Jędrzejczak był radnym Prawa i Sprawiedliwości w powiecie zgierskim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Nowy podatek nie do ominięcia. Nie uratuje cię nawet zasłanianie się związkiem małżeńskim
  4. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  5. Zamordował ukochaną znanego aktora. Po 18 latach ma usłyszeć wyrok
  6. Emeryci dostaną od rządu po 10 tys. złotych dla każdego. Wiadomo już kiedy i jak to się odbędzie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News