By Artur Andrzej - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=31608156
By Artur Andrzej - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=31608156
Autor Stanisław Węgrowski - 14 Kwietnia 2020

Popularna sieć wydłuża promocję. Niektórzy dalej będą mogli płacić mniej za zakupy

Netto podjęło decyzję o wydłużeniu czasu otwarcia swoich placówek także po świętach Wielkanocnych. Sklepy będą pracować do godz. 24 do 18 kwietnia. Netto utrzymało także 10-procentowy rabat na zakupy dla pracowników służby zdrowia oraz funkcjonariuszy służb mundurowych. Promocja trwa do 30 kwietnia.

Netto podtrzymuje rabat dla pracowników służby zdrowia i mundurowych

Aby docenić trud ciężką pracę pracowników służby zdrowia i służb mundurowych, sieć Netto postanowiła nagrodzić ich 10-procentowym rabatem na zakupy we wszystkich swoich sklepach. Co więcej, Netto właśnie zdecydowało o przedłużeniu obowiązywania rabatu do 30 kwietnia.

Rabat na zakupy działa od godziny 20 do 24, dla wszystkich pracowników ochrony zdrowia oraz umundurowanych funkcjonariuszy Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Straży Granicznej i Wojska oraz pracowników sieci Netto. Z promocji mogą korzystać także pracownicy sieci.

Prawnik radzi, jak ustrzec się od natychmiastowego mandatu. Wystarczy zrobić jedną rzeczPrawnik radzi, jak ustrzec się od natychmiastowego mandatu. Wystarczy zrobić jedną rzeczCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Czy to dlatego Rydzyk wciąż prosi o pieniądze? Światło dzienne ujrzały bardzo niewygodne statystyki

- Przede wszystkim chcemy podkreślić nasz najwyższy szacunek dla bohaterskich działań, podejmowanych przez służby w walce z epidemią. Mamy nadzieję, że rozwiązanie, które zaproponowaliśmy, ułatwi im codzienne życie. W przedświątecznym rankingu cenowym nasza sieć została uznana za najtańszą w segmencie dyskontów. Dodatkowy rabat pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej na codziennych zakupach - powiedział Janusz Stroka, prezes Netto Polska, cytowany przez portalspozywczy.pl.

Netto czynne dłużej aż do 18 kwietnia

Ze względu na przedłużenie restrykcji dotyczących liczby osób, które mogą jednocześnie przebywać w sklepie, Netto podjęło decyzję o wydłużeniu czasu otwarcia swoich sklepów także po świętach. Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo w trakcie zakupów, sklepy Netto będą pracować w godzinach 6-24 do 18 kwietnia br.

- Sytuacja, w której wszyscy się znaleźliśmy, wymaga współpracy i zrozumienia, dlatego nieustannie staramy się dbać o wszystkich naszych klientów - powiedział szef Netto Polska.

ZZZA: 1500 zł netto dla wszystkich dorosłych. Propozycja nie tylko na czas epidemiiZZZA: 1500 zł netto dla wszystkich dorosłych. Propozycja nie tylko na czas epidemiiCzytaj dalej

Netto uruchamia infolinie dla klientów i pracowników

Netto uruchomiło także dwie infolinie przeznaczone dla pracowników oraz klientów. Osoby, które są zainteresowane funkcjonowaniem sklepów i chcą zapytać o zmiany wprowadzone w placówkach mogą dzwonić pod numer: 91 469 99 99 czynny od 8 do 16.30 w dni robocze. Na infolinii można dowiedzieć się także, jakie kroki sieć podejmuje, aby zwiększyć bezpieczeństwo swoich klientów i pracowników.

- Nieustannie monitorujemy sytuację, poszukujemy nowych, najlepszych rozwiązań, które wspomogą nas w minimalizowaniu zagrożenia czy też będą wsparciem dla naszego personelu i klientów - powiedział prezes Netto Polska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczny samolot transportowy przyleci dziś do Polski. Gdzie oglądać lądowanie na żywo?
  2. Ministerstwo podało wskaźniki ilości zachorowań na 100 tys mieszkańców. Zobacz w którym województwie jest najwyższy
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Smutna wiadomość z Chin. Sobota była najgorszym dniem od dawna
5 najdroższych ras psów w Polsce. Ich ceny powalają, za te pieniądze można kupić samochód5 najdroższych ras psów w Polsce. Ich ceny powalają, za te pieniądze można kupić samochódCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News