Morawiecki
Autor Paulina Musianek - 11 Sierpnia 2019

Morawiecki: chcemy chronić nasze wartości, a nie fanaberie ideologiczne

Morawiecki wybrał się do Ostrzeszowa w województwie wielkopolskim. Namawiał do głosowania na PiS mówiąc, że stoją "na straży polskiej wiary".

Morawiecki: na straży polskich wartości stoi PiS

Morawiecki, szef rządu, wybrał się na piknik w Ostrzeszowie, aby zawalczyć o głosy zebranych w nadchodzących wyborach. Mówił o sukcesach partii, rozwoju Polski, pomocy obywatelom mieszkających na wsi oraz… o fanaberiach ideologicznych. Dziękując za powitanie kobietom z kół gospodyń wiejskich, podkreślił, że ceni wartości, które chronią.

Tak jak te grube mury baszty ostrzeszowskiej - dwumetrowe mury - mają chronić nasze wartości, polskie wartości, a nie jakieś fanaberie ideologiczne i rewolucja obyczajowa —powiedział Mateusz Morawiecki podkreślając, że na straży właśnie tych tych wartości stoi również PiS.

Wiemy, na czym polega walka w dzisiejszym skomplikowanym świecie o nasze racje gospodarcze, racje polityczne, racje społeczne, walka o solidarność. Stoimy na straży polskiej wiary, polskiej służby całemu społeczeństwu i będziemy dążyć do zwycięstwa. Możemy osiągnąć to zwycięstwo tylko z wami, tylko z Polakami - to jest nasza przyszłość, to jest przyszłość Polski — mówił do zgromadzonych premier.

Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotychUżytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotychCzytaj dalej

Wygrywamy. Mamy przeciw siebie potężnych przeciwników i w kraju, i za granicą, ale nie dajemy się

Prawo i Sprawiedliwość nie próżnuje w czasie przedwyborczym. W niedzielę prezes Kaczyński walczył o głosy się na pikniku w Zbuczynie, a premier Mateusz Morawiecki w Ostrzeszowie. Premier odwoływał się również do historii Polski nawiązując, że podobne “walki” PiS toczy dzisiaj.

My też dzisiaj chcemy budować Polskę naszych marzeń, czasami krętą drogą, bo mamy przeciw siebie potężnych przeciwników i w kraju, i za granicą, ale nie dajemy się. Wygrywamy. Ci, którzy byli bardzo silni, też niektórzy połamali sobie zęby już na Polsce, bo jak jesteśmy razem, jesteśmy silni. Musimy wygrać za dwa miesiące po to, żeby móc kontynuować zmiany, zmiany dla dobra każdego Polaka (...) my też chcemy budować Polskę, z której dumni byliby nasi dziadowie, nasi przodkowie, za którą oddawali krew, ale także Polskę, z której dumni będą nasi wnukowie w przyszłości — przemawiał patriotycznie Mateusz Morawiecki.

Starsze osoby mogą się mocno zdziwić. Biedronka wprowadza zupełnie nowy sposób płatnościStarsze osoby mogą się mocno zdziwić. Biedronka wprowadza zupełnie nowy sposób płatnościCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  2. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  3. 300 plus na wyprawkę do szkoły. Do kiedy składać wnioski?
  4. Wakacje nad Bałtykiem drogie jak na Tureckiej Riwierze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na: Google News