Minister środowiska zakażony koronawirusem
Wikipedia/Laleczki
Autor Radosław Święcki - 16 Marca 2020

Minister środowiska zakażony koronawirusem. Twierdzi, że czuje się dobrze

Minister środowiska Michał Woś zakażony koronawirusem. Polityk zamieścił wpis na Twitterze, w którym podkreśla, że czuje się dobrze.

Minister środowiska Michał Woś zakażony koronawirusem. To pierwszy członek rządu i zarazem pierwszy polski polityk u którego wykryto wirusa.

Woś zamieścił wpis na Twitterze, w którym wyjaśnił w jaki sposób zakaził się koronawisuem. Polityk zapewnia, że czuje się dobrze.

- Po stwierdzeniu wczoraj koronawirusa u pracownika Lasów Państwowych, z którym miałem kontakt, poddałem się kwarantannie i wykonałem badanie. Test dał wynik pozytywny. Czuję się dobrze. Dziękuję pracownikom służby zdrowia i wyrażam solidarność z wszystkimi chorymi - napisał Woś.

DZISIAJ GRZEJE:
1. PGE stanowczo zabiera głos w sprawie dostępności prądu w domach i ostrzega klientów
2. Zbigniew Hołdys trafił do szpitala. Nie ma pewności, co się stało

Po ujawnieniu informacji o chorobie ministra natychmiast pojawiły się pytania dotyczące objęcia kwarantanną najważniejszych osób w państwie. Zareagował na nie prezydencki minister Błażej Spychalski.

- Uprzedzając pytania informuję, że od dnia wręczenia (5 marca) nominacji Panu Ministrowi prezydent Andrzej Duda nie mial z Panem Ministrem osobistego kontaktu. Spotkanie z pracownikiem LP, o którym pisze Pan Minister, miało miejsce później - napisał na Twitterze Spychalski.

Przypomnijmy, że 5 marca Woś został powałany na urząd ministra środowiska. Wcześniej był ministrem-członkiem Rady Ministrów odpowiedzialnym za pomoc humanitarną. W poprzedniej kadencji pełnił stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości. Od lat jest członkiem Solidarnej Polski, partii Zbigniewa Ziobry.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  4. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  5. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  6. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  7. Kwarantanna w kraju graniczącym z Polską. Rząd podjął ostateczną decyzję
Nie pozwól, żeby inflacja zabrała twoje oszczędności. Oto TOP 10 najlepszych kont oszczędnościowychNie pozwól, żeby inflacja zabrała twoje oszczędności. Oto TOP 10 najlepszych kont oszczędnościowychCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News