Kaufland mięso
Wikimedia Commons/Reclus/CC1.0
Autor Kasper Starużyk - 7 Października 2020

Kupił w markecie mięso na promocji. Gdy rozpakował je w domu zdębiał. Nie oglądajcie tego przy jedzeniu

Lepiej sprawdź swoje zakupy nim zabierzesz je do domu. Mieszkaniec Lublina naciął się na promocyjną karkówkę w jednym z marketów.

Jak informuje portal Spotted Lublin, mężczyzna zakupił w jednym z lubelskich Kauflandów mięso na promocji. Jednak po rozpakowaniu zakupów miała czekać na niego niemiła niespodzianka.

Ekspert ICM UW: za miesiąc 80 tys. zakażeń dziennie. Wiadomo, jaka grupa osób jest największym powodem wzrostuEkspert ICM UW: za miesiąc 80 tys. zakażeń dziennie. Wiadomo, jaka grupa osób jest największym powodem wzrostuCzytaj dalej

Mięso z niespodzianką

Pan Kamil poinformował o sprawie portal Spotted Lublin. Mężczyzna wskazuje, że 3 października zakupił w ramach promocji karczek wieprzowy. Zakupów dokonał w markecie przy ulicy Diamentowej w Lublinie. Po powrocie do domu spotkało go spore rozczarowanie. Zamiast smacznego obiadu, musiał się przygotować na niemiłe zaskoczenie. „Witam, proszę o udostępnianie tego, żeby wszyscy widzieli i wiedzieli jakie mięso sprzedaje Kaufland na ul. Diamentowej w Lublinie. Wczoraj zakupiłem karczek wieprzowy. Po powrocie do domu i przekrojeniu go wyciekła z niego dziwna substancja o brzydkim zapachu” – wskazał Pan Kamil w liście do redakcji portalu Spotted Lublin.

Biuro prasowe sieci zapewnia, że zawsze stawia na świeżość i wysoką jakość produktów. – Świeżość produktów oferowanych w sklepach Kaufland jest dla nas priorytetem, dlatego też po zapoznaniu się z artykułem niezwłocznie skontaktowaliśmy się z dostawcą mięsa, aby wyjaśnić wątpliwości dotyczące jakości opisywanego produktu – napisano w oświadczeniu, które publikuje dziennik Fakt. Gazeta, powołując się na wskazówki biura prasowego wskazuje, że klient ma prawo do zwrotu pieniędzy, jednak musi zgłosić się z dowodem zakupu do Centrum Obsługi Klienta marketu.

TVP rusza z nowym kanałem. Ma przedstawiać obraz współczesnej PolskiTVP rusza z nowym kanałem. Ma przedstawiać obraz współczesnej PolskiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, chodzi o specjalne obostrzenia na Wszystkich Świętych. Polacy powinni się przygotować?
2. Przez 17-lat był więziony w piwnicy. Rodzina nie mogła poradzić sobie z jego chorobą
3. Najpierw dostali od rządu pieniądze, teraz zapłacą od tego podatek. Niemiła niespodzianka od fiskusa

– Zapewniamy, że współpracujemy z wyłącznie sprawdzonymi dostawcami mięsa, którzy spełniają surowe wymagania w zakresie jakości produktu, a świeżość artykułów w naszych sklepach podlega regularnej kontroli – wskazuje Kaufland w oświadczeniu jakie zostało przesłane do redakcji Faktu.

Mięso

Zdjęcie przesłane przez Pana Kamila do redakcji serwisu Spotted Lublin.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1500 plus dla tysięcy Polek i Polaków? Teraz to możliwe, ujawniono warunki
  2. Zamawiasz przejazdy przez aplikacje? Dziś wszystko się zmieni, wielu będzie niezadowolonych
  3. Czerwone i żółte strefy w Polsce. W ciągu kilku dni życie tutaj mocno się zmieni
  4. Rząd wprowadza nowe obostrzenia i politykę zero tolerancji. Bez maseczki tylko z zaświadczeniem
  5. Popularna sieciówka wprowadza sygnalizację świetlną. Chce tak zwiększyć dystans
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
Mandat za brak maseczki to nie przelewki. Jednak czy sanepid i służby mundurowe mogą karać Polaków?Mandat za brak maseczki to nie przelewki. Jednak czy sanepid i służby mundurowe mogą karać Polaków?Czytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News