Media Markt pozwala na dostawę tego samego dnia w wybranych aglomeracjach
fot. Maurits90 / wikimedia
Autor Komunikaty prasowe - 22 Lutego 2020

Media Markt wprowadza absolutnie nowe rozwiązanie. Chce znacznie wyprzedzić swoją konkurencję

Media Markt umożliwi swoim klientom dostawę tego samego dnia i jest to jedno z pierwszych tego typu rozwiązań na polskim rynku ale też nie jedyne. Teraz osoby, które zrealizują zamówienie do 11.30 mogą liczyć na dostawę w dniu zamówienia w godzinach 18.00-22.00.

Media Markt wyśle i dostarczy w ten sam dzień

Media Markt umożliwia dostawę tego samego dnia mieszkańcom aglomeracji warszawskiej, katowickiej, Łodzi, Poznania, Wrocławia i Krakowa. Wyróżnieni mogą czuć się mieszkańcy aglomeracji warszawskiej, bo ci gdy złoża zamówienie do 11.30 paczkę otrzymają między 14.00 – 17.00, a do 15.30 między 18.00 – 22.00.

Za taką ekspresową dostawę klienci Media Markt zapłacą 14.99 zł. Jest to spore udogodnienie ale też coraz powszechniejszy trend w wypadku e-sklepów.

Słynna polska fabryka zamyka się po ponad 150 latach działalności. Jej wyroby wielu z nas ma w swoich domachSłynna polska fabryka zamyka się po ponad 150 latach działalności. Jej wyroby wielu z nas ma w swoich domachCzytaj dalej

- Naszym priorytetem jest harmonijny rozwój wszystkich kanałów dystrybucji, dzięki czemu jesteśmy zawsze blisko klientów, odpowiadając na ich oczekiwania. Dla użytkowników nowoczesnych technologii czas dostawy jest jednym z kluczowych czynników wpływających na satysfakcję z realizacji procesu zakupowego. Nowa usługa idealnie wpisuje się w naszą strategię klientocentryzmu. – mówi Alpay Güner, CEO Media Markt Saturn Polska.

Ci, którzy wolą zamówienie odebrać osobiście mogą to zrobić 55 minut po złożeniu zamówienia w jednym z wybranych sklepów.

W zeszłym roku podobną możliwość dostawy tego samego dnia wprowadziło Allegro oraz Decathlon. Nie jest też tajemnicą, że takim rozwiązaniem dysponuje także Amazon ale póki co, tylko poza granicami Polski.

Dobre nie musi być nowe. TOP 10 najlepszych używanych aut dla rodziny do 20 tys. złDobre nie musi być nowe. TOP 10 najlepszych używanych aut dla rodziny do 20 tys. złCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal w Warszawie. Zbezcześcili dorobek zmarłego powstańca. Wyrzucili książki i dokumenty z Powstania na śmietnik
  2. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Od teraz nowy obowiązek. Auta muszą być konkretnie wyposażone
  5. 13. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiem
  6. Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodów
TOP 10 najdroższych polskich filmów. Budżety, które przyprawiają o zawrót głowy [GALERIA]TOP 10 najdroższych polskich filmów. Budżety, które przyprawiają o zawrót głowy [GALERIA]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News