mBank miał spore problemy
Wikipedia
Autor Stanisław Węgrowski - 27 Października 2019

Klienci mBanku mogą mieć dzisiaj sporo problemów. Niektóre usługi nie będą działać

W niektórych bankach w nocy z soboty na niedzielę odbywała się przerwa techniczna, co mogło spowodować utrudnienia w dostępie do kont. Spore komplikacje miał mBank, w którym nie wszystko poszło tak jak powinno. Prace znacznie się przedłużyły.

mBank miał spore problemy

Bank poinformował o planowanej przerwie technicznej jeszcze w środę. W nocy z soboty na niedzielę (26-27 października) oraz rano niedostępne miało być wejście na konto zarówno przez serwis internetowy, jak i aplikację mobilną. Zablokowane miały być też inne usługi, takie jak płatność kartą, wypłacanie gotówki z bankomatów i korzystanie z wpłatomatów.

Alior Bank w krytycznej sytuacji. Jeszcze nigdy nie było tak źleAlior Bank w krytycznej sytuacji. Jeszcze nigdy nie było tak źleCzytaj dalej

Przerwa się przedłużała

Jednak w niedzielę rano mBank poinformował, że nadal występują komplikacje. “Karty już działają, możecie płacić w sklepach, punktach usługowych i korzystać z bankomatów. Wstrzymajcie się jeszcze z płaceniem w Internecie. Wciąż pracujemy nad przywróceniem aplikacji mobilnej, serwisu transakcyjnego i mLinii” - napisano.

Poprawne działanie systemu zostało przywrócone ok. godz. 12. - “Aplikacja, serwis transakcyjny i infolinia już działają. Możecie też płacić kartami. Przepraszamy za to, że przerwa trwała dłużej niż zapowiadaliśmy. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Życzymy miłej, spokojnej niedzieli” - poinformował mBank.

mBank

W nocy z soboty na niedzielę przerwy techniczne wprowadziły także inne banki - Pekao, Santander, Getin Bank, Nest Bank oraz ING Bank Śląski, jednak nie miały takich problemów jak mBank.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spiesz się ze spłacaniem długów. Nowe prawo doprowadzi cię do ruiny
  2. Wiemy skąd wzięły się pieniądze na trzynastą emeryturę. Wielu Polakom się to nie spodoba
  3. Nawet 200 tys. Polaków trafi na bruk. Ty także możesz zostać bez pracy
  4. Kupujący w lumpeksach mogą się niedługo mocno zdziwić. Sklepy pojawią się w nietypowych lokalizacjach
  5. Mężczyzna kupił piękny dom. Poczuł niepokój i zaczął kopać w ogrodzie, odkrył prawdę
  6. Największe banki ostrzegają Polaków. Nie dostaniesz się do swoich pieniędzy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News