Maseczka w trzech rodzaj w ofercie Biedronki
Unsplash/NurseTogether.com
Autor Maria Glinka - 16 Kwietnia 2020

Popularna sieciówka wprowadza trzy rodzaje maseczek. Najtańsze kupisz po 4 zł za sztukę

Maseczki ochronne w aż trzech rodzajach znalazły się w najnowszej ofercie Biedronki. Wszystkie zostały wyprodukowane przez polskie firmy i zachęcają ze względu na swoją niską cenę.

Maseczki na wagę złota w czasie pandemii

Maseczki to produkt deficytowy, co ma związek z wchodzącym dzisiaj w życie powszechnym nakazem zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Tym, którzy jeszcze nie zaopatrzyli się w ten środek ochronny z pomocą przychodzi Biedronka.

Sieć handlowa wprowadza do swojej oferty aż trzy rodzaje maseczek – wszystkie z nich powstały dzięki polskim producentom. Spółka zaznacza, że „dostępność maseczek w poszczególnych sklepach będzie zależeć od lokalnego zapotrzebowania”. Biedronka na bieżąco kontroluje zapasy tych produktów, aby uniknąć niedoborów w jakiekolwiek lokalizacji.

W Warszawie na własną rękę zrobisz test na wirusa. Znamy już adres i cenęW Warszawie na własną rękę zrobisz test na wirusa. Znamy już adres i cenęCzytaj dalej

Niewielka cena za ochronę przed koronawirusem

Maseczki z Biedronki mogą zachęcać ze względu na korzystną cenę. Do wyboru są maski dzianinowe (Marylin), maseczki z włókniny oraz maseczki wielorazowego użytku – podają wiadomoscihandlowe.pl.

Maski Marylin są wykonane z mikrowłókien z jonami srebra, które mają właściwości bakteriobójcze. Wszystko dzięki umiejętności blokowania enzymów transportujących tlen, inaktywacji zawierających siarkę protein bakterii oraz zamykaniu błony komórkowej. Maskę dzianinową można użyć pięć razy, jednak należy pamiętać, aby przed każdym kolejnym nałożeniem wyprać ją w temperaturze 40-60 stopni. Cena za 3 sztuki to 14,99 zł.

Maseczki z włókniny składają się wyłącznie z polipropylenu. Zalecany cykl użytkowania to trzy razy. Po użyciu należy je wyprać w temperaturze 30 stopni. Koszt 3 sztuk to 49,99 zł.

W ofercie Biedronki znalazły się także najprostsze maseczki wielorazowego użytku, których 3 sztuki kosztują 11,99 zł. W przeliczeniu na jedną sztukę to niecałe 4 zł.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Spadek w wykonywaniu testów? Minister Zdrowia się tłumaczy, czym było to spowodowane

7 lat kadencji dla obecnego prezydenta. Partia rządząca już złożyła projekt zmiany Konstytucji RP7 lat kadencji dla obecnego prezydenta. Partia rządząca już złożyła projekt zmiany Konstytucji RPCzytaj dalej

Maseczkowa kampania

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa po Polsce popyt na maseczki zdecydowanie wzrósł. Biedronka to nie jedyne miejsce, w którym można znaleźć te środki ochronne.

Z inicjatywy firmy vendiingowej Vendmen na ulicach Warszawy i Krakowa stanęły tzw. maseczkomaty. Jedna cena, którą trzeba zapłacić za jedną sztukę jest dwukrotnie wyższa niż w dyskoncie – koszt maseczki to 8,80 zł.

Te środki ochrony są w dalszym ciągu sprzedawane w aptekach, jednak jest ich coraz mniej. Warto zatem rozważyć zakup maseczek w trakcie robienia zakupów spożywczych w Biedronce.

Lepiej sobie zapisać i przekazać znajomym. Prawnik tłumaczy, co robić, jak zatrzyma was policjaLepiej sobie zapisać i przekazać znajomym. Prawnik tłumaczy, co robić, jak zatrzyma was policjaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy medyk w Polsce zmarł na koronawirusa. Nie żyje młody lekarz z Radomia
  2. Czy pandemii wirusa można było uniknąć? Dyplomaci informowali o niebezpieczeństwie już dwa lata temu
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Trzęsienie ziemi we Włoszech. Dotknęło obszary najbardziej dotknięte pandemią
5 najdroższych ras psów w Polsce. Ich ceny powalają, za te pieniądze można kupić samochód5 najdroższych ras psów w Polsce. Ich ceny powalają, za te pieniądze można kupić samochódCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News